Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akik tanultok baba...

Anyukák, akik tanultok baba mellett, hány hónapos volt a baba, amikor először elmentetek iskolába mellette?

Figyelt kérdés
Még csak várjuk, novemberi születésű lesz, csak tervezem a jövőt, melyik félévben tudok visszatérni az egyetemre (levelező, tehát csak max. 10 alkalom egy félévben, és mivel sok anyagom előre megvan, nem is létszükséglet mindenre bejárnom). Hány hónapos volt a baba, amikor először magára tudtátok hagyni pár órára? A suli relative közel van, apukája itthon tud maradni vele, amikor csak szükséges (azon nem aggódom, hogy nem elég talpraesett, nagyon igyekvő apuka).
2013. szept. 21. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
6 hónapos volt, de sírva hagytam itthon, pedig jó helyen volt.
2013. szept. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az enyém is novemberi baba,már 5 éves lesz,akkor 9 hónapos volt,mert szeptemberben kezdődött a buli,egy éves volt,és csak minden szombaton kellett ott lenni,egész napra,ő jól elvolt mamával,pedig szopizott is még de nem hiányolt.
2013. szept. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is tartok tőle, hogy nem bírnám pl. 4 hónaposan itthon hagyni márciusban, még ha tudom is ésszel, hogy fizikailag és lelkileg is maximális biztonságban lesz apukájával.
2013. szept. 21. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!