Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes holnap reggel tesztelnem?

Érdemes holnap reggel tesztelnem?

Figyelt kérdés

Babát szeretnénk! Márciusban hagytam abba a fogamzásgátlót, utána a ciklusaim kaotikusak voltak. Az utóbbi 2 hónapban ittam a cickafark és palástfű teákat. Már az első hónapban lerövidítette a 45 napos ciklust 33 napra! Most éreztem a peteérést: tojásfehérjés váladék, fájás. (Igaz, hőt nem mértem, csak 1-2-szer, akkor reggel 36,9 volt.)

Aztán most szombaton, 28 napra volt kis barna váladék, minimális, ami hétfőn lett kissé pirosabb, de nagyon kevés, tegnap (szerda) meg nem is volt már semmi. Érdemes holnap reggel tesztet csinálni? Ha valaki terhesség esetén is menstruál, akkor érez valamit??? Vagy nagyon minimális rá az esély, hogy baba legyen a dologban, és csak a ciklusom normalizálódik?

Köszi a válaszokat!


2008. szept. 25. 19:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és mielőtt a barnázás jelentkezett, teljesen száraz voltam.
2008. szept. 25. 19:03
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a hetvegen tesztelhetsz. Adj egy par napot meg magadnak.
2008. szept. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, tesztelhetsz holnap, de ha negatív lenne, akkor sem kell elkeseredned, mert nem mindenkinek mutatja ki az elején. Főleg, ha még nem teljesen állt be a ciklusod. Annó nekem volt, hogy 60 napra jött meg. Ha negatív próbáld meg pár nap múlva. Sok sikert!
2008. szept. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja, és 36,8 a hőm most, ez jelent valamit??? (Tudom, hogy reggeli hő kellene, de fél 6-kor nincs még erőm megmérni.)
2008. szept. 25. 19:08
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A hőd most nem mérvadó. Ha menstruáció alatt is már ott volt a baba, akkor tesztelhetsz és biztosan megbízható eredményt fogsz kapni. (na jó, nem 100% de szerintem nagyon valószínű) De így is úgy is örülj, mert ha nincs baba, akkor normalizálódtál, ha meg van akkor azért. Nekem nagyon rendszertelen volt a vérzésem, volt hogy 40 napig véreztem, dőlt belőlem, utána 2 hónapig semmi, majd 56 napra megint, utána csak 32 napig volt meg... beállítottak gyógyszerrek, azóta minden hónapban a csalódás mellett kicsit örülök is, mert 28 napra megjön és működöm.
2008. szept. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!