Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 12 dpo szerintetek...

Ma vagyok a 12 dpo szerintetek tényleg megbízható ez a teszt?

Figyelt kérdés

Alig vártam hogy tesztelhesek tudom a menstruáció napján kellett volna de van egy pár tünetem, így hát ma a 12 dpo reggeli pisiből teszteltem egy kazettás facelle teszttel, és egy halvány pozitív lett az eredményem, nem olyan erősen pozitív de látta a férjem is. Annyira izgulok és szeretnék babát már azt sem tudom hogy ez a teszt márka megbízható?

Eddig gyógyszertárban vettem tesztet.

A facelle tesztet a rossmanban vettem.


2016. máj. 31. 16:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha pozitív a teszted, akkor terhes vagy.
2016. máj. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia a Rossmanos Facelle tesztcsík és a vizeletsugaras változata az egyik legmegbízhatóbb tesztek amit eddig próbáltam. Nekem a Facelle erős pozitív lett. De az X-epil és a gyógyertári Gabriel meg nagyon halvány. Szóval én csak jót tudok mondani a Facelle tesztről. Néhány nap múlva próbálj meg egy másik tesztet ;) 8+4 hetes kismama vagyok 22/N ;)
2016. máj. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

szia !


képet nem tudsz feltenni ?

Ha látszik a második vonal és rozsaszín , nem pedig szürke vagy fehér, akkor igen minden valószínűséggel babóca.

A facelle az olyan egyedüli teszt ami még sosem adott kétségre okot.

Mindig egyértelmű volt, és sosem csapott be.

Nem úgy mint pl. az xepil, ami többször is kiadott egy halvány sejtető vonalat... (baba persze nem volt)

2016. máj. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ és gratulálunk kismama. Esetleg az nem baj ha halvány? 12 dpo ilyenek kell lennie?

Képet nem szeretnék fel tenni bocsánat.

2016. máj. 31. 16:48
 5/12 anonim ***** válasza:
Az nem baj, hogy halvány. Még az is lehetne, hogy 12. dpo-n semmi nem látszana a teszten. A halvány pozitív is pozitív, főleg a facelle teszttel. Megnyugtatásul néhány nap múlva tesztelj újra, biztosan erősödni fog. Halk gratula! :)
2016. máj. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nekm kb 10-11. dpo-n lett nagyon-nagyon halvány esti pisiből!! Másnap reggel egyértelmű volt, szerintem nagyon jó teszt! Többször teszteltem már vele, mert másfél évig vártunk a babára, de soha nem volt halvány pozitív, csak amikor terhes lettem.
2016. jún. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ma meg próbáltam egy újabb tesztet igaz délelőtt csináltam meg érzékeny 10 es tesztet vettem walentin vizeletsugaras, és totál negatív. Ilyenkor mi van lányok? Még sem olyan jó a facelle?
2016. jún. 1. 20:07
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha túl híg volt a vizeleted, akkor lehetett negatív. Gondolom elmentél pisilni reggel is előtte nem sokkal.

Reggel csinálj első vizeletből. (legalább 6 órát ne pisilj előtte)

2016. jún. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ilyen korán még nagyon számít, hogy mennyire érzékeny tesztet használsz. Tök mindegy, mi van rájuk írva, a facelle 25-ösnek van jelölve, mégis jóval érzékenyebb. Az általad említett márkát nem ismerem. Vedd úgy, hogy pozitív! :) A nemvárt napján vagy utána egy-két nappal már nekem mindegy volt, milyen tesztem volt éppen itthon, mert mindegyik egyértelmű pozitív volt, ha terhes voltam.

Tesztelj 2 nap múlva, biztosan erősödni fog! Ne aggódj! Szurkolunk!

2016. jún. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ma kissé meg jött sajnos nem rendesen ahogy szokott jóval kevesebb!
2016. jún. 2. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!