Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az új Predictor Early teszt...

Az új Predictor Early teszt mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

Kb. szombatra-vasárnapra nem vártam, de akár még a hétfő is belefért. Teljesen olyan érzéseim voltak/vannak, mint első terhességnél. Tegnap és ma is hol megjön érzésem van, hol elmúlik.

Vettem ma teszteket, most csináltam egy Predictor Early tesztet. Hihetek neki???

Sok rosszat olvastam róla.... Most csináltam, nem reggeli első vizeletből. Természetesen újra tesztelek majd, csak azért nagyon érdekel!!! :)))


[link]


2016. jan. 11. 13:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen teszt is, kizárólag HCG-re reagál, azt meg (nagyon ritka kivételektől eltekintve) csak terhesen termeli a szervezet. Rengeteget teszteltem életemben, és csak akkor lett pozitív bármilyen teszt is, amikor tényleg babás voltam. (Mondjuk mindig megismételtem egy másik fajtával, ha pozi lett, de csak megerősítette az első eredményét.)
2016. jan. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Igen, ez nekem is így volt első babával. De erről kimondottan sok rosszat olvastam, hogy pozitív lett és mégsem volt baba, többen is írták. Kb. beírtam keresőbe és mindenhol szidták.

Ismétlek majd én is, de nagyon izgulok :))

2016. jan. 11. 13:43
 3/19 anonim ***** válasza:

Rákerestem én is, valóban írnak téves pozit, de úgy látom, csak halványan jelez téveset... és azért voltam elég sokáig babatervező szakaszban, hogy tudjam, aki nagyon vágyik babára, az minden halvány szellemcsíkot pozitívnak lát...

A te teszted viszont nem halvány, hanem egyértelmű pozitív, és ha hozzávesszük, hogy már meg kellett volna jönnie, akkor ez elég esélyesen terhesség...

Én pont így voltam, hogy éreztem, hogy meg fog jönni, aztán mikor már egy napja görcsölgettem, de még semmi, akkor a "biztonság kedvéért" csináltam tesztet a várt mensi napján. Pozitív lett. Másnap egy másik teszt szintén. (Nem tervezett terhesség, de már "beletörődtünk". :) )

2016. jan. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Igen, remélem, hogy tényleg így van, és csak a halványak jeleztek álpozitívat :)
2016. jan. 11. 14:14
 5/19 anonim ***** válasza:
43%
Az én "téves" pozim már a 11. Hete a pocimban van. Nekem bejött ez a teszt.
2016. jan. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Hihi, dejó, gratulálok! :))

Én is abban reménykedem, hogy az ilyen erős eredmény nem lehet hiába. Szinte rögtön kijött :)

A tüneteim is azt mutatják és valahogy "éreztem" napok óta, hogy olyan minden, mint amikor első gyerkőccel lettem terhes :)

2016. jan. 11. 14:45
 7/19 A kérdező kommentje:

Nem bírtam tovább, csináltam még 2 tesztet :D

Egy FAcelle (ez végre megbízható) és egy Romed (na erről is olvastam rosszakat) tesztet. Azt hiszem, már nem kételkedek!

[link]

2016. jan. 11. 15:20
 8/19 anonim ***** válasza:
Gratula! Jó ilyen teszteket látni!!!
2016. jan. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2016. jan. 12. 00:52
 10/19 anonim ***** válasza:

Gratulálok! :)


Visszatérve az eredeti kérdésre, nekünk hasonlóan nézett ki a Predictor early és megsincs baba sajna. Mondjuk facelle csak egész halvány lett, nem ilyen erős, mint a tied.

2016. jan. 12. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!