Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szoptatás alatt elsőre összejö...

Szoptatás alatt elsőre összejött volna a baba szerintetek?

Figyelt kérdés
10 hónapos a kisfiam és tervezzük a tesót. Szeretném ha minél hamarabb összejönne. Még nem jött meg a mensim semmi nem utal rá hogy megjönne. Viszont 1 hete együtt voltunk a férjemmel azóta folyamatos enyhe fájdogálást érzek a bal petefészkemben. Mit gondoltok? :)
2016. jún. 1. 09:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
40%
azt, hogy szomorú, már van egy gyereked és semmit nem tudsz a tested működéséről, a fogantatásról :(
2016. jún. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy ezt leírtad! :)
2016. jún. 1. 09:58
 3/19 anonim ***** válasza:
76%

Kedves Első! Nem tudom,hogy a válaszod mennyire lehetett hasznos a kérdezőnek ... de mindegy.


Kedves Kérdező !

Rengetegszer előfordul az hogy a szoptatós anyukák teherbe esnek... Persze mondják hogy a szoptatás védelmet ad. De ez egyáltalán nem igaz.... tévhit. Simán teherbe tudsz esni, igy abban az esetben ha nem jön meg a mensid , én a helyedben csinálnék egy terhességi tesztet.


Sok sikert, és legyen minden úgy ahogy szeretnéd !

2016. jún. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
58%

Előfordulhat de ne haragudj szerintem is furcsa hogy nem tudod , azt ,hogy nem tudod hogy 14 nap a beagyazodas es addig nincs tünet sokszor meg meg azután sincs par napig

Tényleg komolyan ne vedd magadra de ennyi az alap , szóval ha terhes is leszel egy het múlva azt sem érezheted :)

2016. jún. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Rosszul tettem fel a kérdést igazatok van. Arra szerettem volna kilyukadni hogy eddig egyáltalán nem volt mensim nem pedig a hónapban jött meg. Ez a szurkálás lehet pl a peteérés jele? Mert eddig szerintem nem volt. Az előző terhességemnél 2 hetesen tudtam hogy terhes vagyok akkor voltam orvosnál és ugyanezeket éreztem. Nyilván nem gondoltam hogy egy hét alatt produkálni fogom az összes tünetet.... aki segíteni próbált annak köszönöm :)
2016. jún. 1. 11:17
 6/19 A kérdező kommentje:
De az is lehet hogy már annyira szeretném hogy az agyamra ment a hülyeség.:D
2016. jún. 1. 11:20
 7/19 anonim ***** válasza:
En ovulacios tesztet ajánlok :)
2016. jún. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Na ez pl eszembe se jutott. Köszönöm a hasznos választ utolsó.:)
2016. jún. 1. 11:23
 9/19 Vilcsianyuja ***** válasza:
63%
Lehet, hogy egy kiadós orgazmustól volt egy extra ovud. Lehet, hogy épp most készülődött már egy tüsző, csak az érését elnyomták a hormonok, aztán kapott egy lökést :) Szóval van esély.
2016. jún. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Valami hasonló kombó nekem is kezdett összeállni az agyamban! Na mostmár nagyon kíváncsi vagyok mi fog ebből kisülni.:) köszi a választ. :)
2016. jún. 1. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!