Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utalhat babara menszesz elott...

Utalhat babara menszesz elott 9-10 nappal megjon erzes hasfajas? Nem gorcs

Figyelt kérdés
2016. jún. 1. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Ilyenkor maximum osztódik a petevezetőben a zigóta és közben szép lassan úszik a méh felé. Semmi köze még hozzád fizikailag, majd csak ha beágyazódik. Az még egy bő hét múlva kezdődik. Hidd el, ugyan ezeket érezted minden ciklusban eddig is, csak nem foglalkoztál vele, amíg nem akartál babát. (Tapasztalatból mondom, nem rossz szándékból!) Drukkolok, hogy baba legyen, de bármit érzel most, az nem attól van, mert a baba még jövő időben van! ;)
2016. jún. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Ereztem igen de csak egy ket nappal menszesz elott most ezt meg korainak tartom
2016. jún. 1. 15:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem , kivéve ha neked előbb van ovis mint pl nekem a 10.napon van néha 8. Napon akkor viszont lehet
2016. jún. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Naptar szerint pénteken volt ovum . De mar ez a 3 nap h faj a hasam
2016. jún. 1. 17:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem anno december 31èn kellett volna megjönnie, 24-25én úgy rohangáltam a wcre mint egy őrült mert folyton azt éreztem, hogy na most jöttmeg.. de semmi, szerintem a beágyazódást érezhettem mert 28án már halvány pozi tesztem volt.
2016. jún. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!