Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Potzitiv vagy Negatív teszt?

Potzitiv vagy Negatív teszt?

Figyelt kérdés
3 napja késik.. Rohamszerüren hányinger tör rám majd hirtelen el is múlik. Reggeli hőmérsékletem 3-4 c al magassab mint az alaphőmérsékletem. A hasamat érzem egyfolytába, mintha valamit rátettek volna.. Tudok hülyén hangzik.. De közbe azt is érzem, hogy az alhasam néha görcsöl... csináltam két tesztet az egyiket 3 napja délelőtt mártogatós volt.. Halvány pozi.. Ma csináltam egy csepegtetőst negativ... Az orvosom aztmondta akkor menjek vissza ha pozitiv a teszt, de nem tudom eldönteni.. Hogy ilyenkor mi van.. :D

2016. jún. 1. 21:50
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Itt talán látszik ahogy most én látom.. [link]
2016. jún. 1. 22:46
 12/30 anonim ***** válasza:
Szia első vagyok. Mintha lenne ott valami. Próbáld ki a rossmanos Facelle tesztet. Az egyik legjobb teszt amit eddig próbáltam. Míg a Gabriel és az X-epil nagyon halvány volt addig a Facelle teszt erős pozitív lett. Drukkolok
2016. jún. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Szerintem az elso egyertelmuen pozitiv, a masik ketto cinkes. Szoritok neked!
2016. jún. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Vagy lehet veszek mostmar egy digitálisat.. És megint rám tört a hányinger.. És tudom az álmosság a tipikus tünete de én meg pont forditva felkelek hajnalba is a hányingerre .. Még tegnap előtt is hajat mostam hajnalba mert nem tudtam vissza aludni.. Nah majd kiderül.. Köszönöm azért a gyors válaszokat! :)
2016. jún. 1. 22:55
 15/30 anonim ***** válasza:
jobb lenne ha reggeli vizeletböl tesztelnél mert reggelre koncentrálodik a hormon és az a biztos. más idöben csinált teszt csak pocsékolás. Az elsö teszted pozitivnak mondanám de 2 naponta 2x-dik a hormon és reggeli vizelet.
2016. jún. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
En is a Facelle tesztet ajánlom
2016. jún. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Akkor 2 nap múlva kipróbálom! Köszönöm.. :)
2016. jún. 1. 23:15
 18/30 anonim ***** válasza:
15. vagyok drukook majd írd meg mindenképp a helyzett :)
2016. jún. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Drukkolok én is!
2016. jún. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Az elso kep pozitiv sztem

A masod negativ, es meg a szaradasi csikot se latom :)

De ha az elso kepet ma csinaltad , akkor reggel csinalj egy masikat elso vizeletbol :)

2016. jún. 2. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!