Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Potzitiv vagy Negatív teszt?

Potzitiv vagy Negatív teszt?

Figyelt kérdés
3 napja késik.. Rohamszerüren hányinger tör rám majd hirtelen el is múlik. Reggeli hőmérsékletem 3-4 c al magassab mint az alaphőmérsékletem. A hasamat érzem egyfolytába, mintha valamit rátettek volna.. Tudok hülyén hangzik.. De közbe azt is érzem, hogy az alhasam néha görcsöl... csináltam két tesztet az egyiket 3 napja délelőtt mártogatós volt.. Halvány pozi.. Ma csináltam egy csepegtetőst negativ... Az orvosom aztmondta akkor menjek vissza ha pozitiv a teszt, de nem tudom eldönteni.. Hogy ilyenkor mi van.. :D

2016. jún. 1. 21:50
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Azt hiszem en is azt a tesztet hasznaltam, mint amit te elsore. Igaz, en a nem vart mensi elott hasznaltam, halvanyabb lett a masodik vonal, mint a tieden, viszont ettol pirosabb. De az is lehet, hogy csak kesobb fotoztad le, azert van kevesebb szine.

En vettem clearblue digitalisat, mert nem volt turelmem a csikokat keresgetni, az pozitiv lett.


A masodik teszteden is latszik valami az utolso foton.

A legjobb az, ha ujra tesztelsz, mindegy hogy vegul milyen fajtat veszel, de reggeli elso vizeletbol csinald meg.

2016. jún. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Az első képen látni lehet a második csíkot viszont én ugy látom hogy nincs színe....szürke.Igy csak száradási csík,bár kívánom hogy ne nekem legyen igazam!
2016. jún. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Vegyel egy tesztet ma reggel!
2016. jún. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pozi lesz! A másodikon is látszik "valamicske". Csak nem volt koncentrált a pisi! Facelle tesztet vegyél! A legjobb teszt! Drukkolok! :)
2016. jún. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Sok sikert
2016. jún. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Nah ez nem jött össze... Ahogy felkeltem reggel ömlött ... Láz és hányás is kisérte.. Évente egyszer van ilyenem, amúgy mindig fájdalom mentesen zajlik le ugy hogy észre se veszem.. Most biztos a rossz petefészkem müködött.. :((
2016. jún. 2. 11:15
 27/30 A kérdező kommentje:
Annyira félreérthetőek amúgy ezek a tesztek... Én már elhasználtam amúgy elég sokat.. Ezek most walentin tesztek voltak, de ezek után senkinek nem ajánlom! Miért nem lehet egyértelműbbre tervezni őket... Felháborító!
2016. jún. 2. 11:32
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért van ez mert nem "rossz petefészked müködött" ha nem korai vetélésed van. Ezért vannak a tünetek meg ömlesz ennyire.
2016. jún. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Sajnálom

Vegye otthonra par Facelle tesztet nem drága es nem csap be soha a legjobb !!! Következőre sikerülni fog most relax pihenj es ne görcsölj ra

2016. jún. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
És a darabos mensiről mit tudtok? Egy nagy darab vált le... :(
2016. jún. 2. 22:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!