Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Láttam több nagyon hasonló kérdést, de van ahol ezt látok, van ahol azt. A barátommal kézzel elégítettük ki egymást, de egyszer megmutatta hogyan jó neki, megfogta a péniszét (az én kezemmet is fogta, és úgy mutatta meg, mit is szeretne), majd egyből benyúlt a hüvelyembe. Előtte nem ejakulált, és tudom előváladék is tartalmaz spermiumot, de nagyon kicsi az esélye, a teherbe esésnek igaz?

Ez kb 1hónapja volt, 1hétre rá volt egy nagyon kevés rózsaszínes folyásom, de arra gondoltam, hogy az talán szintén a kézzel való kielégítés miatt lehetett. A következő héten megjött a menstruációm, de más volt, mint mostanában, bár nekem ez szokott változni időnként. Intenzíven sportolok jó ideje, nem tapasztaltam változást az erőmben,nem vagyok fáradékonyabb. Viszont szoktam szédülni, és mostanában kevesebbet eszek, a hasam pedig szintén mostanában "mocorog" és van amikor fáj. A szédülés lehet a kevesebb energia bevitel miatt van, meg hogy keveset alszok, a suli nagyon leterhel. A mellem nem érzékenyebb, nem feszül, nem változott. Hányingert sem tapasztaltam.

Jövő héten kellene majd megjönnie, de félek tesztet venni. A szüleim nem tudtak a fiúról, nem tudom mit csináljak.

Nagyon kevés az esély igaz?

Előre is köszönöm a válaszokat, tudom borzasztó nagy felelőtlenség volt, de sajnos abban a pillanatban nem jutott eszembe, hogy egy érintésből ekkora baj lehet.


2016. jún. 1. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Nulla az eselye
2016. jún. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb 0 esely van ra, a hasadban meg valszeg a beleid mocorognak. Amikor en elveszitettem a szuzessegem utana teljesen felburult a hormonhaztartasom, jo ideig teljesen mas volt a menstruaciom, konkretan omlott belolem a ver. Sot jott par nappal mensi elott 1-2 csepp ver, az sem volt elotte meg soha.
2016. jún. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
0 % esély van arra hogy terhes vagy.
2016. jún. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szűz vagy mèg?
2016. jún. 2. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Igen,szűz vagyok, ez valamit befolyásol? :/

2016. jún. 2. 17:36
 6/10 A kérdező kommentje:

Tegnap este és ma is felnyúltam a hüvelyembe, és mintha a méhszáj sokkal lejjebb került volna. Tehát hamarabb "falba" ütközött az ujjam, mint eddig, és mintha egy kis nyílás lenne rajta. Ez most mit jelent? Kezdek megijedni. És jobb oldalt a csipőcsontom mellett az ágyéki részen van egy dudor, ha megfeszítem a hasam. Bal oldalt nincsen, de ez a dudor is eltűnik, ha úgy feszítem az izmaimat, valamint puha a dudor.

Most mi lehet? :(

2016. jún. 2. 18:05
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia

Nyugi nem vagy terhes. Valószínűleg a méhszájad falát érezted ( dudor) Ha meg nagyon felnyúltál akkor valószínűleg a méhszájad bemeneti nyilását érezhetted. De akkor nagyon fel kellett nyulni. Igaz vannak akiknek lentebb van a méhszája mint a többi nőnek ezért lehet hamarabb érezni. De nyugi ez nem terhesség. Ha nagyon félsz hogy akár valami betegséged van akkor menj el a dokihoz. Mond el hogy valami dudor érzel. Valószínűleg azt mondja hogy a méhszáj. Nekem is azt mondta mikor nek tudtam hogy mit érzek. Amúgy ha évente elmész rákszűrést csináltattni akkor hamarabb meg tudod hogy baj van. De mondom menj el dokihoz mond el mit érzel és aggódsz hogy van valami egészségügyi bajod. Inkább előbb menj mint később ha tényleg baj van.

2016. jún. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta mikor nem tudtam mit érzek *** ( bocsi elírtam)
2016. jún. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Alapjáraton szerintem rövid a hüvelyem, de most tényleg más.

Köszönöm szépen a választ! Lehet ebből doki lesz, ha továbbra is rendetlenkedik a testem.. :/

2016. jún. 2. 18:43
 10/10 anonim ***** válasza:
Azert kerdeztem hogy szuz vagy e meg, amiert kezzel elegitettetek ki egymast. Nyugodj meg , nem vagy terhes.
2016. jún. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!