Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Férjemmel babát szeretnénk,...

Férjemmel babát szeretnénk, május 1. én volt a mensesem első napja, szombaton kellett volna megjönnie, naptár szerint, de nem jött. A teszt negativ lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Egy hete is teszteltem, ...negativ kett.aztàn a legfrissebb, ma dèlutàni tesztem is negativ kett.van esèlyem a terhességre?

2016. máj. 30. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
A kimaradt menzesz napján már legalább halványan pozitívat kéne, hogy mutasson a teszt, hacsak nem később volt a pé-ed.
2016. máj. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha szombaton kellett volna megjönnie, akkor az még nagyon korai terhesség és ilyenkor még nem mindegy, hogy milyen vizeletből csinálsz tesztet. Ilyenkor még sokkal előnyösebb, ha reggeli vizeletből csinálsz, mert ha délutániból csináltat, akkor nem biztos, hogy volt az a vizelet olyan koncentrált, hogy azt a kevés számú HCG-t kimutatta volna.

Mindenképpen reggeli vizeletből tesztelj!

2016. máj. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors vàlaszt.megprobalom reggelibol megcsinalni, varok meg nehay napot.
2016. máj. 30. 19:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindig pontos a ciklusod?

Mert ugye a naptar szerinti szamitas csak akkor mervado, ha kozepidoben van a peteeresed es nem lehetett kesobb.

Nekem is majus 1-en jott meg a mensim, nekem 15-en volt az ovulaciom (ez biztos) es 5 napja teszteltem reggelibol nagyon halvany pozitivat, masnap szinten pozitivat. A mensim nem jott meg szerencsere, en pentekre vartam, mert rovidebb a lutealisom.

Ha neked is honap kozepen volt ovud, akkor reggelibol mar pozitivnak kellene lennie, legkozelebb probald meg ugy. Ha tovabba is negativ, de nem is lesz mensid, akkor par naponta tesztelj egyet.

Drukkolok!

2016. máj. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lènyegtelen, ugyanis ma megjött...nagyon le vagyok törve, de azèrt köszi.
2016. máj. 31. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!