Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hirtelen hő leesés után mikor...

Hirtelen hő leesés után mikor van kb. ovuláció?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Alaphőről leesett 4 tizedet a hőm, ezután általában mikor, hány nap múlva van ovuláció?

Köszönöm szépen előre is!


2016. jún. 2. 07:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Aznap, vagy másnap, de ez nem törvényszerű, simán lehet follikuláris cikcakkozás is. Majd akkor lehet biztosra mondani, ha a leesés után már legalább 4-5 napja fent van a hő az alaphőnél (és nem a leesésnél) kb. fél fokkal magasabban.
2016. jún. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem masnapra mar fel szokott menni, ez azt jelenti, hogy addigra mar megtortent az ovulacio.

De volt olyan is, hogy meg masnap is alacsony volt es azt koveto reggelre ment fel.

Merd tovabb a homersekletedet, akkor fog kiderulni, ha mar felment, hogy megtortent.

De valoszinuleg 1 napon belul lesz.

2016. jún. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor amikor leesik. Persze csak akkor ha utánna felmegy és a mensiig fent is marad.
2016. jún. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igazából azért kérdezem, mert abba kellett hagynom a hőmérőzést ezután a leesés után, munkámból kifolyólag, így most fogalmam sincs kb mikor lehetett ovu, annyi hogy tényleg aznap éreztem szurkálást, s volt folyásom, most két napja tudtam újra mérni, a hőm már fent van, az alaphőm felett. Viszont ha ez igaz, akkor már 17.dpon vagyok ma. Ilyen nem létezik igaz? Mármint 14.dpora általában megjön, ha valaki nem terhes.?
2016. jún. 2. 07:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerű. Késhet is a menzeszed, de kívánom hogy baba legyen, ha arra vágysz. :)
2016. jún. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, sot, nekem pl 13 dpo-n mar megjon. De altalaban 14 napos a lutealis.

Szerintem tesztelj egyet.

2016. jún. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok, teszteltem, halványan van rajta második.
2016. jún. 2. 08:21
 8/8 anonim ***** válasza:

Jaj de jó. Gratulálok

😁

2016. jún. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!