Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tenyleg nincs jelentosege...

Tenyleg nincs jelentosege annak, hogy a teszteken erosodik a vonal?

Figyelt kérdés

Ket darabos tesztet vettem, az egyiket kedden csinaltam meg, a masikat ma, mindkettot elso vizeletbol.

Valamennyivel erosebb lett a main a masodik vonal, aminek orultem.

De korabbi kerdeseknel sok helyen azt irjak, hogy semmi jelentosege, mert ezek a tesztek nem mutatjak a hcg mennyiseget, nem jelent semmit, hogy erosebb vagy gyengebb a vonal.


Mashol meg azt tanacsoljak, hogyha valaki nagyon halvany pozitivat tesztel, akkor ismetelje meg par nap mulva, mert akkor mar lathatobb lesz.


Akkor most melyik az igaz?


2016. jún. 2. 07:34
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Ilyen lett egyebkent, a felso a keddi, az also a mai:

[link]

2016. jún. 2. 07:38
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Sokan csak azért csinálnak több tesztet mert újra és újra megörülhetnek hogy jé tényleg terhes vagyok! Én mindkét terhességnél beértem 1 teszttel, a màsodiknàl elég halvàny volt, de nem éreztem késztetést hogy mégegyet csináljak. A pozitív az pozitív. Nem szàmít hogy halvàny vagy erős a csík
2016. jún. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ezt en ertem, koszonom hogy irtal, de azt hiszem, hogy a kerdesemre nem valaszoltal.

Van jelentosege, vagy nincs annak, ha erosodik, vagy epp gyengul a vonal napokkal kesobb?

2016. jún. 2. 08:00
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezek szép pozitivak, gratulálok! most a 3. Babánkat várjuk! Ha pozitivnaz pozitív lesz akkor is ha az ember 128dbot csinál, ha pedig baj van akkor is az lesz ha 128db pozitiv teszt van a kezében. Ezzel nem igazán lehet megállapítani. Nekem tavaly volt egy missed ab, 5 hetesen megállt a fejlődésben, 7 hetesen műtét lett. Meg a mütét napján is volt pozitív tesztem. De akkor éreztem legbelül hogy valami gond van... ezért csináltam tőbb tesztet is mind pozitív volt mégis baj lett, de nem szabad arra gondolni, hanem örülni kell a kis életnek ami elindult benned!
2016. jún. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedre válaszolva, igen, minél nagyobb a Hcg koncentráció a véredben, annál erősebb lesz a csík. De egy bizonyos pontnál nem lesz már erősebb. Viszont ha ugyanolyan tesztnél egyre halványabb a csík, az azt jelenti, hogy csökken a Hcg, és valami baj lehet. De természetesen ez nem mutat pontos értéket, ahhoz vérvétel szükséges.
2016. jún. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom egy ideig napról napra több hcg termelődik, ezért erősödik. Nincs jelentősége, de értelme sem tesztelgetni
2016. jún. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Azt nem ertettem, hogy miert irjak itt-ott epp az ellenkezojet. (Teszteljen ujra a kerdezo, hogy erosebb lesz-e a csik, vagy azt, hogy nem jelent semmit).


Tobbet nem tesztelek, de mivel ketto volt a dobozban, igy megtartani sem akartam a masodikat, mert ha minden jol megy nem lesz tobb tesztre szuksegem mar ebben az eletben. :)

2016. jún. 2. 08:20
 8/11 anonim ***** válasza:
Én teszteltem többet! Nem azért mert élvezkedtem a pozi teszteken, hanem mert sokszor volt kémiai terhességem...Na ott nem erősödtek a csíkok, egyszerű középerősségüek voltak. Az első terhességemnél és a mostaninál is szépen erősödtek a tesztek (hát ha még elárulom, hogy 3 digitálisat is csináltam most a másodiknál)
2016. jún. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én csak egyet teszteltem amikor pozitív lett, mert határozott erős pozitívat kaptam. Pedig volt még egy tesztem / van még egy ugyanolyan tesztem, de már nem csinálnám meg, mert mi van ha halványabb lesz? Mert úgy tudom hogy egy bizonyos idő után halványodik és én már most leszek 9. hetes!

Orvos látott 2 hete és minden rendben volt, és jövőhéten megyek legközelebb.

Tehát nem fogom magamat teszteléssel "idegesíteni", most már úgy is felesleges, ilyenkor már lehet halványodni szokott az eredmény amúgyis. De nem tudom, jól tudom-e.

2016. jún. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azért ellentmondásosak a váalszaink, mert más-más élethelyzetekre fogalmazódtak meg. Akinek azt tanácsoljuk, hogy teszteljen újat, azok gyakran korán tsztelnek, alig látszik a csík, mert még kevés a hcg. Ha várnak néhány napot, a csík erősödni fog, mert nő a hcg koncentrácció. Ezt láttuk nálad ez, és ez a normális.

Akinek azt írjuk, hogy ne foglalkozzon vele, az olyan anyuka, akinek volt már szép pozi tesztje, de újat tesztel, és gyakran másik márkával. Természetesen nem lesz a csík ugyanolyan erős, mert minden teszt más érzékenységű, hiába van ráírva, hogy 10-es vagy 25ös.

Az valóban baj, ha szép, erős pozitív után (mint neked a 2. teszted) láthatóan és egyértelműen halványodik ugyanaz a márka.

Nekem is volt vetélésem, a vetélés napján 22.000 volt a hcg értékem. Biztos, hogy olyan erőset teszteltem volna, hogy leugrott volna a 2. csík.

A tesztjeid szép pozitívak, örülj. Gratulálok!

2016. jún. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!