Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Clearblue-n (nem digitalis)...

A Clearblue-n (nem digitalis) latszani szokott a masodik vonal helye?

Figyelt kérdés

Csatolok kepet is, hogy mire gondolok.

Nem gondoltam, hogy valaha kell kerdeznem ilyet, de csinaltam egy tesztet es nem tudom eldonteni, hogy ez ilyen szokott-e lenni.

Ugye ennel a tesztnel egy + jelnek kell kijonnie ha terhes vagyok.

Nagyon-nagyon halvanyan latni lehet a fuggoleges vonalat, de annyira halvany, mintha csak a vonal helye lenne.

Ezt en pozitivnak nem gondolom, de aki ismeri ezt a tesztet, az megirna, hogy szokott-e rajta igy latszani a fuggoleges vonal minden esetben?


Egybol latszodott, a fotot is akkor csinaltam, de lehet, hogy kepen nem is jon at annyira.


[link]

[link]


Koszonom a valaszt elore is!


2016. ápr. 2. 06:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én egyszer csináltam ilyet, és nem látszott rajta egyáltalán a függőleges vonal! Seü időn belül, sem időn túl. Viszont egy vagy 2 napra rá a facell már pozitív volt.
2016. ápr. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát nekem ez halvány pozitívnak tűnik.

Csinálj egy másik tesztet facelle-vel reggeli vizelettel.

Írd meg mi volt ☺

2016. ápr. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csinálj egy másik tesztet is. Az a biztos.
2016. ápr. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Koszonom, hogy irtatok.

Varok meg, legalabbis megprobalok es ha nem jon meg 2-3 nap mulva, akkor csinalok meg egy tesztet. Ezt en egyenlore negativnak veszem, 3x voltam eddig terhes es mindig ezt a fajta tesztet hasznaltam, illetve egyszer kesett, de nem voltam terhes. Azokon egyertelmu volt, hogy pozitiv, vagy negativ, nem emlekszem, hogy a negativon lett volna ilyen vonal, de a pozitivnal meg erosebb volt, mint most.

Ez meg olyan se nem ez, se nem az...

Szoval marad a varakozas.

A facellerol mar olvastam itt jokat, de nem tudok venni, nem Magyarorszagon vagyok, itt pedig nincs.

2016. ápr. 2. 08:50
 5/11 anonim ***** válasza:
Na tesztetél azóta???
2016. ápr. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Clearblue-val nem, olcso teszttel tegnap teszteltem, de azt is max szellemcsikosnak mondanam. Viszont ma elkezdett lemenni a homersekletem, aktualis is a mensi, ugyhogy tuti nem vagyok terhes.
2016. ápr. 4. 10:23
 7/11 A kérdező kommentje:

Megyek egyebkent dokihoz hamarosan, megemlitem neki a dolgot, mert az elozo ciklusban is lett egy halvany pozitiv tesztem (erosebb, mint most), de a mensi rendben erkezett idore, semmiben sem tert el a normalistol. Lehet, hogy ez most egy ilyen resz, nem izgulom tul a dolgot, mert ez a masodik honap, hogy nem vedekezunk.

Korabban mindig teherbe estem egybol, ezert is teszeltem koran ilyen optimistan, de kovetkezo alkalommal biztos, hogy nem fogok.

2016. ápr. 4. 10:28
 8/11 anonim ***** válasza:
Drukkolok azért!:)
2016. ápr. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Na azóta valami??
2016. ápr. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Most latom csak, hogy irtal.

Az lett, amit mondtam, aznap csokkent a homersekletem es mar el is kezdtem verezni meg delelott. Azota mar vegeztem is a mensivel, a homersekletem is aprankent visszament a szokasos alapra, szoval nem teszteltem azota, mert biztos, hogy nem vagyok terhes.

Kicsit idegesit, hogy mar ket ciklusban egymas utan produkalok mensi elott nagyon halvany pozitiv tesztelet, raadasul 3 kulonbozo fajtaval.

Korabban ilyen nem volt, vagyis eddig eletemben egyszer csinaltam negativ tesztet, az is epp clearblue volt es tenyleg negativ.

De mindegy, ha nem teszteltem volna mensi elott, akkor errol nem is tudnek, igy legkozelebb csak akkor fogok, ha mar kesik.

Az orvosnak majd azert megemlitem, de nem hiszem, hogy ezzel kellene kezdeni valamit.

2016. ápr. 9. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!