Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is látjátok, vagy megint...

Ti is látjátok, vagy megint csak én képzelem oda a 2. csíkot?

Figyelt kérdés
[link]

2016. jún. 2. 10:48
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

Semmi baj :-)

Még nem teszteltem, mert tegnap már nem tudtam másik tesztet venni, a vaterás meg még nem érkezett meg a postával. Eltettem a reggeli első vizeletet és ha nem hozza a postás a teszteket, akkor elmegyek egy facelle-ért a rossmannba, csak az 15 km-re van...

2016. jún. 3. 07:08
 32/37 A kérdező kommentje:

Lányok!

Csak nem bírtam magammal, elmentem facelle tesztért. Tök negatív lett :(

Közben befutott a postás a one steppekkel, abból is csináltam, az is negatív. Hasam is görcsöl.

Ez a lufi elszállt :(

Köszi mindenkinek, aki írt. Köszi a drukkokat.

2016. jún. 3. 11:00
 33/37 Vilcsianyuja ***** válasza:
Sajnálom :( Egyébként időn belül jelent meg a második csík a Gabrielen?
2016. jún. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Sajnàlom. :( ne szomorkodj! Azért ha legközelebb sikerül megfogannia a babàdnak mindenféleképpen irj :)
2016. jún. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

Vilcsianyuja, igen 1-2 percen belül jól látható volt.


Köszi lányok az együttérzést, ha lesz vmi majd írok.

2016. jún. 3. 12:23
 36/37 anonim ***** válasza:
kedves kérdező. azóta valami változás?
2016. jún. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:

Köszi az érdeklődést :-) A negatív tesztek után meg is jött, nagyon ki voltam borulva, most tényleg azt hittem, hogy terhes vagyok. Voltam a nődokimnál, ő nagyon bíztatott, azt mondta, hogy valószínűleg valami elindulhatott, csak nem tudott megmaradni.

Úgyhogy most újabb hónap, újabb akciózás "apajelölttel" ;-)

És tovább bizakodunk.

Orsi

2016. jún. 21. 08:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!