Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Eres cicik, étvágy meg noveked...

Eres cicik, étvágy meg novekedese, lehet terhesség?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 14.dpon ma lenne a nem vart napja. 2napja eszre vettem cicimen eresedett, etvagyam megnott azis 2napja. sokat jàrok pisilni 3napja.Holnap tesztelek. Kivancsi vagyok valaki ebben a cipobem jar-e ? Vagy tapasztalt-e ilyet terhesseg kezdetekor.? Eddig semmi jelét nem tapasztalom annak, hogy megjönne.
2016. jún. 2. 12:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nincs ilyenkor tünet, de ezeket mind beképzeltem magamnak én is a múlt hónapban, szóval ezekből nem indulnék ki, csinálj tesztet.
2016. jún. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Azt, hogy eresedett a cicim nem birom beképzelni. :) es azt sem, hogy ēhes vagyok. Nem vagyok a témàra ràgörcsölve. :) rà érek még :) új hónap új esély :)

22/N

2016. jún. 2. 12:32
 3/25 A kérdező kommentje:
Csak kivàncsi vagyok valakinek volt-e ilyen tünet ? :P
2016. jún. 2. 12:33
 4/25 anonim ***** válasza:
Oké. Lehet más, mást mond. Én sem voltam rágörcsölve és simán be tudtam képzelni, hogy eresebb (nyilván jobban odafigyeltem, különböző fényviszonynál máshogy néz ki, stb.), mert egyszerűen így működünk. Szerintem nehéz az a várakozós időszak, mert tettél valamit a gyerekért, nem védekeztél és 2 hét mire kiderül, hogy lett-e eredmény. De ha belegondolsz a beágyazódásig eltelt időszak akár 11 nap is lehet. Addig semmilyen hormonszint emelkedés nem következik be, nincs semmi ok, hogy nagyobb legyen a cicid, vagy az étvágyad.
2016. jún. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Jó, te már 14 dpo-n vagy. Én már rohannék a tesztért a helyedben.
2016. jún. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez akár lehet a terhesség jele is,... de a mensié is.

Én is már ma lehet tesztelnék... :)


Nekem is fáj a mellbimbóm most vagyok 12.dpo-n, és bár eddig az egész mellem érzékeny volt mensi előtt, most csak a mellbimbóm az, még így sem merem beleélni magam hogy esetleg baba, én már ma reggel lőttem egy tesztet, lehellet halvány a második csík . szinte csak én látom. De negatívnak veszem !!!! hiszen még bármi lehet belőle.


Sok sikert,

Ha tesztelsz írd meg mi lett az eredmény !

2016. jún. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Sajnos holnapig vàrnom kell. :( mert dolgozom es nem tudok elszakadni innen csak holnap 2Fele delutan. Es senki nincs akit meg kerhetnek hozzon tesztet. :P pàrom is reggel 6-18ig melozik. Es addigra bezàr gy.t.:( de holnap mar kiderul :)
2016. jún. 2. 12:50
 8/25 A kérdező kommentje:
Mielott megjön extra érzekenyek a melleim es gorcsolik is elotte :P es most semmi. Csak az erek :)
2016. jún. 2. 12:52
 9/25 A kérdező kommentje:
Irni fogok mi lett az eredmény :)
2016. jún. 2. 12:52
 10/25 anonim ***** válasza:

rendben, szurkolok Neked!


Holnap lehet hogy én is tesztelek mégegyet, bár szombat reggelre terveztem... de lehet nem fogom kibirni, főleg hogy van otthon egy csomó tesztem (vaterás) nincs ami megakadályozzon ebben :))) én is megírom majd mi lett az eredmény ! előzőő válaszoló voltam

2016. jún. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!