Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan akinek ciszta...

Van itt olyan akinek ciszta mellett sikerült a terhesseg?

Figyelt kérdés

Nekem 15 éves korom óta jelentkeznek cisztak , 2-3 havonta több kevesebb

Es aggodok


2016. jún. 1. 17:01
 1/10 A kérdező kommentje:

Bocsánat , előbb elküldte

Aggódók h ez gond lesz

Pl el záródik ettől a petevezeteknyilasom ( remelem igy hívják ) csak egyszer olvastam valahol

Van itt valaki olyan aki hasonló helyzetben volt ?

2016. jún. 1. 17:02
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia én PCOS-es ( tehát ciszták vannak a petefészekben) vagyok meg IR-es. Most vagyok 8+5 hetes 22/N
2016. jún. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Gratulálok es köszönöm h irtal

Remelem soká írnak h reményt kapjak meg bátorságot belevágni !

2016. jún. 1. 17:33
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szintén.Mikor a kislányom született nem volt semmi,de mikor a kisfiamat vártam kiderült,hogy van egy cisztám.Ágynyugi,pihi stb.amit elég nehéz volt egy 1,5 éves örökmozgó mellett.Végül 37.héten császár volt és néhány hónappal később megműtöttek.

Azóta már 2 éves múlt a lányom és ma 8 hónapos a kisfiam.

Sok szerencsét kívánok neked és ne aggódj!

2016. jún. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen! Ráadásul azonnal :)

Most 15honapos a kisfiam, osszel kezdenénk el próbálkozni a kistestvérrel. Remélem ott is hasonló eredménnyel járunk!


Sok sikert nektek!

2016. jún. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hű , nagyon köszönöm a biztatást es a szep történeteket , en nagyon felek h elzárkódott ennyi cisztatol a petevezeték :(

Gratulálok a kicsikhez nektek is es köszönöm a jo kívánságokat !

2016. jún. 1. 21:25
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem az elso babam egy alkalombol sikerult! Felkerestem a dokimat mert nagyon fajt a hasam mindig a mehem korul.kiderult,h sulyos petefeszek gyulladasom van illetve egy meretes cisztat is talaltak amit mondta a doki,hogy ha nem szivodik fel,muteni kell! Kozolte velem az orvos,h jelen esetben biztos nem eshetek teherbe,de keszuljek fel a legrosszabbra is,hogy az is lehet,az antibiotikumos kezeles utan sem (amit mellesleg nem csak nekem,hanem a ferjemnek is szednie kellett,nehogy aktusnal valami fertozest vigyen be)

Igy aztan utolso este mielott kiment dolgozni egy alkalommal ugy dontottunk,h akkor minek vedekezni,amugy is azt hiszem akkor mult el 3napja a mensim,szoval nem voltam peteereses idoszakba! Amikor legkozelebb jott haza,mar jott egy belso erzes,h itt van valami/valaki! A szamitott mensi elott 3nappal teszteltem,felreerthetetlenul eros es egyertelmu pozitiv lett!

Szoval en tudom,h nincsennek lehetetlenek :D

A masodik baba bezzek tervezetten 3honap utan sikerult... :D

Drukkolok,hogy nektek is sikeruljon majd ha tervezitek! :)

2016. jún. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hű de jo

Léteznek happy And ek :)!!!

Mi jövő tavasszal kezdjük de mar most ismerkedem a testemmel

Es sokat tájékozódom :) köszönöm h irtal

2016. jún. 2. 00:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia, szintén PCOS és 4 hónappal azután, hogy elkezdtük tervezni teherbe is estem :) 14hkm :)
2016. jún. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Gratulálok es köszönöm h irtal :)!
2016. jún. 2. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!