Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes attól független...

Lehetek terhes attól függetlenül hogy menstruálok?

Figyelt kérdés

Bocsánat előre is! Elméletileg tudom hogy nem!


De most minden más, vagyis most volt az első ciklusom hogy végig szedtem napi két szem tabella multi macát. 30 napra meg jött tegnap és semmi görcsöm nem volt sem elő jele nagyon picit a hasam alja szúrt, igaz hogy rendesen meg van de elég fura, mert én már napokkal előtte meg érzem fáj a hátam derekam és mikor meg jön az nap fel sem bírok állni az ágyból és nagyon görcsöl a hasam. Lehet a multi maca miatt?


2016. jún. 3. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetsz. Anyósomnak 3 hónapig meg volt a menzije utána elmaradt neki és akkor elment orvoshoz és akkor derült ki hogy 12 hetes iker terhes. :)
2016. jún. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha rendes erővel megjött a vérzésed, akkor nem vagy terhes.

Nem tudom mi az a multi maca, de már pusztán attól is megváltozik az ember ciklusa, hogy eldönti, babát szeretne...


Kedves első, anyós nyilván csak maszatolt valamit minden hónapban.

Menstruációkor leválik a méhnyálkahártya, ergo nincs hová beágyazódni a babának.

2016. jún. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha mennyiségre és színre, állagra nem tér el a szokásos menstruációtól, akkor nem vagy terhes. Inkább örülj neki, hogy most nincsenek erős görcseid. A túl erős görcsök sem normális mensikor.
2016. jún. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!