Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet valaki attól függetlenül...

Lehet valaki attól függetlenül terhes, hogy közbe rendesen megjött neki?

Figyelt kérdés
2014. nov. 20. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
vannak ilyenek. pl most en nagyon ugy bezek ki h az vagyok..mondjuk nekem csak 2 napig volt meg es lenyegesen kevesebb volt. tesztelj a mensi utab 1 hettel
2014. nov. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1 és te teszteltél már mi a helyzet?
2014. nov. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen teszteltem "mensi" utan 3.napra halvany pozi de meg varok egyenlore csak.halkan gondolok ra vasarnap tesztelek ujra. nagyon faradekony vagyok ugyh remelem h ez mind azert van es jol is leszunk nem jon smmi kozbe. sztem kesobb fogant ha eroset tesztelek 2 nap.mulva :)
2014. nov. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
azért kérdeztem mert nekem is 2 napig enyhén épp hogy valami és még az ota se jött meg így nem tudom hogy a ze volt vagy nem de hétvégén kiderül
2014. nov. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!