Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X-epil teszt időn túl halvány...

X-epil teszt időn túl halvány pozitív, azóta mindegyik teszt negatív, van esély hogy baba?

Figyelt kérdés

pco-m van(ált.34 napos ciklussal) 38.napon vagyok,mensi sehol,hőm ma 37,2 (de nem mérem) 05.31 és 06.01. halvány pozi idő után azóta minden teszt negatív,az LH tesztk továbbra is pozitív

05.31

[link] Jpg

Mai:

[link] Jpg



2016. jún. 3. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Rossz a link. Nincs kép.
2016. jún. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Köszi hogy szóltál,észre se vettem.az első a mai a második link a 05.31.

2016. jún. 3. 12:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Az LH tesztjeid teljesen negatívak :/

Amúgy nekem is volt ilyen inkább menj orvoshoz vesznek vert is esetleg

2016. jún. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem Facelle vált be az x epil az nem mert míg Facelle pozitivat adott délutánibol addig másnap x epil tok negativ lett
2016. jún. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a száradás után az lh mindkét csíkja ugyanolyan erős,vagy az már nem számít?most próbáltam ki először.hétfőre már van időpontom dokihoz csak kíváncsi vagyok volt e már ilyen valakinek.a hcg teszt viszont akkor miért lett csíkos?vagy az száradási?
2016. jún. 3. 12:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg a papírt mennyit. Száradasi idejük
2016. jún. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bőven időn túl volt(20-30perc) de akkor is látszik :)kiszáradva még jobban meg szines.azért piszkál ennyire mert mindig egyértleműen hófehér volt eddig
2016. jún. 3. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!