Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Felek! Nem jott meg a menstrua...

Felek! Nem jott meg a menstruaciom, es nem vedekeztunk a baratommal, terhes lehetek?

Figyelt kérdés
21.en voltunk egyutt es ra egy hétre pecsetelo verzesem volt, aztan hetfon es kedden barnazas, szerdan mar tampont hasznaltam olyan eros volt. Csutortokon semmi, penteken viszont fehér folyas erosen. 3.an kellett volna megjonnie, de nem jott meg es nagyon felek. Tudom hogy felelotlenek voltunk, de mar megtortent, kinek mi a tapasztalata?? Lehetek terhes?
2016. jún. 4. 11:09
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Vegyél tesztet. Ha pozitív, keress fel egy nőgyógyászt.
2016. jún. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
A nogyogyasz mit tudna csinalni, ha esetleg pozitiv?
2016. jún. 4. 11:15
 3/36 anonim ***** válasza:
90%
Azon gondolkodj el, hogy te mit szeretnél csinálni, ha esetleg pozitív
2016. jún. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
15 evesen nyilvan nem szeretnem megtartani. Tudom hogy elobb kellett volna gondolkozni, de nem tudom mit csinaljak.
2016. jún. 4. 11:21
 5/36 anonim ***** válasza:

Mi az hogy nem jött meg? -.- Azt írtad, hogy 3-án kellett volna megjönnie, ehelyett 21-éhez egy hétre jött meg. Vagyis hamarabb jött meg összességében egy héttel, nem pedig elmaradt.

Attól függ mit csinálsz, hogy hány éves vagy, vagy milyen kapcsolatban, milyen anyagi háttérrel jönne világra a gyerek. Na meg persze, hogy milyen érzésekkel viseltetsz iránta. 72 órásat már úgysem tud adni a nőgyógyász, szóval vegyél vagy két tesztet (hogy biztosabb legyen) és csináld meg. Ha terhes vagy nincs más csak az abortusz lehetősége.

2016. jún. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Nem jott meg, mert egy nap volt verzes, tobbi barnas valadek/feher folyas. Pont a beagyazodas napjan volt egy kis verzes, majd utana szerdaig barnazas. Ja, es ez elott egy hetig a legerosebb antibiotikumot szedtem, mert torokgyulladasom volt, ettol is késhet ugy tudom.
2016. jún. 4. 11:27
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

A nőgyógyász megerősítést ad arról, hogy pozitív vagy negatív a teszt. Vele megbeszélned a továbbiakat. Nincs túl sok lehetőség... Vagy megtartod, vagy elveteted, esetleg megszulod és örökbe adod ha valóban terhes vagy.


Gondold át magadban, hogy mit szeretnél. Mihez kezdenel a valóban baba lenne?


Ha pozitív, akkor beszélj szuleiddel majd Keress fel egy nőgyógyászt. Ne hezitalj túl sokat.

De az is lehet, hogy csak be pánikoltal es nem is vagy terhes. Tesztelj, majd azután aggódj ha pozitív.

2016. jún. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
Antibiotikumtól is késhet, de akár az idegeskedéstől is,nekem 28 évesen is csúszik néha pár napot, tesztelj először, ha pozitív (remélhetőleg nem az), akkor szólj anyukádnak és ő segít a továbbiakban. Drukkolok hogy negatív legyen, és legyen ez jó lecke, mindig védekezzetek
2016. jún. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Hetfon tudnek tesztelni, addigra keso? Megtartani biztos nem tudnam, nem is az anyagiak miatt. Nem vagyok erre kesz. Szerintem ha terhes lennek ereznem, viszont nem jott meg. Talan az antibiotikumtol lehet..
2016. jún. 4. 11:36
 10/36 anonim ***** válasza:
Ezen a két napon már nem múlik semmi, csak a bizonytalanságod ideje húzódik el.
2016. jún. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!