Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombatra nem várom a menstrua...

Szombatra nem várom a menstruaciom. Szeretném mi hamarabb megtudni hogy terhes e vagyok. Ma csináltam de sajnos negativ lett (gondoltam is mert meg lehet korai) 10-es tesztel probaltam. Menstruacio elott hany nappal tesztelhetek?

Figyelt kérdés
Vettem clearblue terhessegi tesztet digitalisat. az már megmutatná? koszonoom a válaszokat

#kávéspohár
2016. máj. 2. 08:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
A beágyazódás 10-14 nap.Felesleges egy héttel előtte tesztelgetni.Mivel nem tudni,hogy mikor fogant volna,így nem az a biztos,ha megvárod nemvártat.
2016. máj. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Azt irjak hogy az a clearblue terhessegi teszt kimutassa a terhesseget a menstruacio elott 4-5 nappal...az igaz lehet? Tapasztalat?
2016. máj. 2. 08:41
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha középidőben fogant,és olyan ütemben termelődik a hcg-d,akkor lehetséges.De felesleges.Csak pénzkidobás,mert ha negatív,veheted az új tesztet.Türelem.
2016. máj. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Nem, a digitális még ha sikerült volna a teherbeesés, akkor sem mutatná! A facelle teszt hamarabb mutatja! A digitálisat csütörtök-pénteken már megpróbálhatod!
2016. máj. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
53%
Ne haragudj, de ha pár napot nem tudsz türelemmel kivárni, akkor a gyerekhez hogy lesz türelmed?
2016. máj. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Utolso kommentarra a valaszom. Ha te tudnad hogy min megyek es mentem keresztul akor nem irtal volna ilyen valaszt.. de azert koszonom
2016. máj. 2. 15:34
 7/24 Evelin92 válasza:
Tenyleg senki nem tudhatja, hogy min mentel keresztul, de minnel jobban ragorcsolsz es "turelmetlen" vagy, annal kesobb fog sikerulni. Mi is kisbabat szeretnenk a parommal, kb 3 honapja intenziven rajta vagyunk, de nem tesztelek, nem szamolok, csak szeretjuk egymast, amikor jol esik es majd jon a lurko ha akar, szoval tenyleg legy turelmes, de azert majd ird meg az eredmenyt, ha van valami :)
2016. máj. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Szia,èn tudom hogy nagyon nehéz várni de ha megcsinálod valoszinű még nega lessz,várj még pár napot.
2016. máj. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Tegnapelőtt még nagyon korán volt tesztelni. Ha nagyon nem birsz várni, akkor esetleg pénteken próbálj tesztelni. És légyszi írd majd meg, mi volt.
2016. máj. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Okvetlen megirom. Szeptemberbe meghalt a kisbabam...es a kistestver lesz a gyogyir a fajdalmamra. Ma teszteltem clearblue digitalisal es negativ lett. Koszonom a valaszokat..
2016. máj. 4. 15:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!