Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire pontosak a terhességi...

Icsémon kérdése:

Mennyire pontosak a terhességi tesztek?

Figyelt kérdés
Már majdnem 1hónapja késik a mensisem, 1 tesztet csináltam ami negatív lett. A tesztet 3 hét után végeztem el. (Mindig sokat késik a menstruációm) előfordulhat h ilyen sok idő után is téved az állítólagos legérzékenyebb teszt?
2016. jún. 4. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném.Ennyi idő után már olyan szinten van a HCG-d, hogy kimutatná, ha terhes vagy. De miért nem mész el a dokihoz?
2016. jún. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Voltam nála kb 2hónapja ugyan ilyen problemával, és tablettákat kapok h megindítsa meg injekciót. Nem tud igazából mit mondani erre. Sajnos ez már a hatodik orvos akihez járok. Egyik se tudott mit mondani. Fogamzásgátlót szedtem. Nem is egy falajtát már 4et mindet orvos írta ki. Egy sem vált be. Fojton késett azoktól is. Babát még nem szeretnék ezért fojton idegeskedek. Bár védekezünk. De semmi sem 100% os.
2016. jún. 4. 14:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is 8-9 hetesen negativat mutatott
2016. jún. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!