Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire pontosak és megbízhat...

Mennyire pontosak és megbízhatóak a terhességi gyorstesztek?

Figyelt kérdés
Két hete késik a mensim, ma csináltam egy terhességi tesztet, ami pozitív lett. Csináljak még egyet, vagy jelentkezzek be nőgyógyászhoz - mennyire hihetek egy tesztnek?
2015. okt. 20. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Megbízhatóak. Én kétszer teszteltem életemben, egyszer mikor babát terveztünk, nem jött meg a vérzésem, pozitív lett, terhes is voltam, aztán egyszer olyan furán jött meg, akkor nem is terveztük, védekeztünk is, de hát úgy voltam vele, hogy tuti védekezési mód nincs, így teszteltem, negatív lett, nem is voltam terhes.

Szóval megbízhatsz nyugodtan, 2 hét késés után pozitív teszt nem hazudik, gratulálok!

És akár be is jelentkezhetsz az orvoshoz.

2015. okt. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mehetsz az orvoshoz. :)
2015. okt. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Erre valók. Pozitív, terhes vagy. Mehetsz dokihoz, hisz kb. 6 hetes körül lehetsz. Időpontot egy hét múlvára kapsz kb. ha nincs tömeg. Már lesz szívhang is.
2015. okt. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!