Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi ideig számít "normálisn...

Mennyi ideig számít "normálisnak", ha nem jön meg?

Figyelt kérdés
Utoljára Februárban voltam férfival. Februárba is,márciusban is és áprilisban is rendesen megjött. Májusban viszont nem. Csináltam két tesztet,mindkettő negatív lett. Ma 14. Napja,hogy késik..
2016. jún. 4. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia,terhes tuti nem vagy,valami mas van a háttérben,semmiképpen nem normalis a 2 hetes késés,stressz,gyulladás,hormonok stb.okozhanak késést 3-4 nap elfgadható kesésnek.
2016. jún. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy kicsit megvagyok ijedve.. :( A májusom nagyon stresszes volt. De sose késett még ennyit
2016. jún. 4. 22:36
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem minden éven kimarad egy hónap,egyszerűen nem jön meg,majd a következő hónapban mintha misem tortent volna 28 napra jön.valószínűleg akkor a stressz lesz az oka.nyugi
2016. jún. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!