Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi a terhesség esélye?

Mennyi a terhesség esélye?

Figyelt kérdés
Menstruáció közben lefekudtem a barátommal, tudtommal akkor kevés az esélye. Védekeztünk, a gumi nem szakadt el..Csak hogy utána a barátomnak váladékos lett a keze,s bár zsebkendővel eltörölte, megujjazott ( valószínűleg a másik kezével, de ezt nem tudom ) .Ezt hamar észrevette, majd a biztonság miatt megmosta a kezét. 16 éves vagyok s az együttlét után már eltelt 5 hét, tehát egy hete késik. Tüneteim még nincsenek. Ez volt az első "igazi" szeretkezésem. Fogyás nem figyelhető meg, de lehet h a stressz miatt, az elmúlt egy hétben rengeteget kell tanulni, bizonyos okok miatt többször sírtam is esténként. Az előző ket menstruációm időben megjött, de sokszor volt h kimaradt, akár fél évig is. Azért vegyek tesztet ?

#védekezés #terhesség #teherbeesés #menszesz menstruáció
2016. jún. 5. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél egy tesztet, hogy megnyugtassátok magatokat. Kevès az esèly, de minden megeshet. A stressz miatt is lehet a késès.
2016. jún. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi újság?
2016. júl. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Vettem, és nem vagyok terhes :)
2016. júl. 5. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!