Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen okai lehetnek a terhess...

Milyen okai lehetnek a terhességen kívül a menstruáció hiányának és a magas alaphőmérsékletnek a terhességen kívül? Kép és bővebben lent.

Figyelt kérdés

Azért írom, hogy a terhességen kívül, mert elköttettem a petevezetékeimet, tudtommal a terhesség esélye ilyenkor eléggé csekély. Tesztelni még nem tesztweltem, hétfőre tervezem. Remélem, elkezd amint a grafikonból is látszi, csak elkezd lefelé menni a hőmérő higanyszála. Hogy miért nézem a hőméréskletemet még mindig? Én ilyen H--lye vagyok, ne is kérdezzétek :)


Íme a kép [link]



2016. jún. 4. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ciszta is okozhatja, nálam legalábbis régebben így volt.
2016. jún. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
méhgyulladás is lehet.
2016. jún. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális görbe, 15. dpo-n vagy,de napok óta esik, szerintem meg fog jönni a napokban.
2016. jún. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Ciszta nem jár magas hővel !

Gyulladás, pcos , esetleg nem nőgyógyászati probléma

Pl megbetegedés

2016. jún. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3-as, a próféta szóljon belőled. Én is ezt gondolom
2016. jún. 5. 02:24
 6/7 A kérdező kommentje:
A tèma lezárására: még lejjebb ment a hőm, és barnázgatok is. Holnapra ha nem ma estére ebből mensi lesz. Még mindig időben,hogy túlzottan ne zavarjon be a nyaralásba. :)
2016. jún. 5. 15:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Szupi, mondtam én! ;

3# voltam

2016. jún. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!