Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció. Lh kérdés?

Ovuláció. Lh kérdés?

Figyelt kérdés
Ha megtörtént az ovuláció akkor mennyi idő alatt ürül ki a szervezetből az lh hormon? Elvileg már 1-2 napja volt ovum de még mindig elég erős a második csíkom. Nem tudok képet rakni mert nem működig a kepfeltoltes.hu

2016. jún. 5. 18:33
 1/7 A kérdező kommentje:

Ja és még azt felejtettem le. Hogy hőm alapján már megvolt az ovu.. de elég szeszélyes a hőm ebben a hónapban.

Es még az lenne a kérdésem ,hogy ha érzem az ovut mint pl ebben a hónapban is erős egy oldalu fajdalom. Akkor biztos megreped és ki tud szabadulni a tüsző vagy még ez sem biztos??? 9ik hónapunk. Volt már kémiai terheseégem 2 is dubhastone-t kell szednem. Köszönöm a válaszokat előre is!

2016. jún. 5. 18:39
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztosra csak az ultrahang alapján lehet mondani hogy megrepedt a tüsző, bár jó jel szerintem, hogy érzed.

Ha elég erős a második csíkod, de nem olyan erős, mint a kontroll az Lh tesztnél ugyanúgy negatív, ne problémázz rajta hogy mennyire erős/halvány.

2016. jún. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szurkolok hogy minden rendben menjen veletek és mihamarabbi babásodást kívánok!
2016. jún. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2016. jún. 5. 19:39
 5/7 A kérdező kommentje:

[link]


Rlvileg fel tudtam tenni. Az első felüről az tegnapi a második mai és a harmadik is mai csak az még későbbi. 16ik napon vagyok 28 napos a ciklusom 14-15nap szokott ovum lenni. A hőm már felment 37re. Nem értem :( vagy csak ez s teszt szivat....

2016. jún. 5. 19:50
 6/7 whitelady1 ***** válasza:
Csak a 3. teszt pozitív mivel egyforma a két csík! Holnap lesz ovud ;) Drukkolok
2016. jún. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! tesztelek ma is.. de a hőm ma is 37. Úgyhogy lehet több tüszöm volt. De majd kiderül. Úgyis 2 naponta vagyunk együtt úgyhogy mindegy :))
2016. jún. 6. 06:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!