Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hormontartalmú spirált használ...

Hormontartalmú spirált használok! Van valakinél ilyen mellékhatás?

Figyelt kérdés

Levosert hormon tartalmú spirálom van.

6 hónapja tették fel.

Kb 4 hónapja nincs is vérzésem.

Aztóta depressziós hangulatom van.

Mindenen pánikolok, sokszor halálfélelmem van...

Nem tudok semminek örülni, emberek közé sem szívesen megyek, pedig imádok.

2 gyerkőcöm van.

jövő héten le is vetetem.

A betegtájékoztatón ott van feketén fehéren hogy a gyakori mellékhatások közé tartozik a depressziós hangulat.

Okozott másnál is ilyen mellékhatást?


2016. jún. 5. 18:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Butasag nem a spiraltol van

Nekem mar a masodik hormonos van fenn kutya bajom es tobb mint 8 eve nem vereztem egy cseppet sem.

A depresdios szorongos erzes okat mashol keresd

A spiral max mellfeszulest okozhat

2016. jún. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem spirálom volt hanem elkezdtem egy fogamzásgátlót szedni.

Úgy, hogy semmi más nem változott az életemben, napok múlva elkezdtem kedvetlené válni, szinte minden este bőgtem, és már öngyilkosságra is gondoltam. Ez döbbentett rá, hogy valami itt nagyon nem stimmel. A ciklusban még végigszedtem a gyógyszert, aztán a gyógyszerszünetben tompább voltam, de nem folytattam, és a hangulatom, életkedvem visszarázódott a régi kerékvágásba.


A spirál viszont úgy tudom hogy helyileg hat, nem tudom, mennyi jut be a teljes keringésbe belőle.

Kérdezz rá az orvosodnál, ő mit tapasztalt a többi betegénél!

2016. jún. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Egy fórumon olvastam hogy másnál is volt ilyen.

Levetette és elmúlt.

Semmi okom nincs rá hogy így érezzem magam.

A családi életem rendben.

A férjem nagyon szeret, most vettünk házat.

És a spirál előtt semmi ilyen nem volt.

Most is a sírás kerülget, nincs ilyan napom hogy ne így lenne.

Nagyon rossz így élni.

2016. jún. 5. 19:46
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
Jaj te szegény! Szedesd le, az a tuti! Mostanában velem is ez van, pedig én semmit sem használok! Túl sok a stressz mostanság. Folyton halálfélelmem van szinte, fáj a mellkasom. Én kaptam is nyugtatót rá. :(
2016. jún. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Mielott meregdraga spiralt leveszed eloszor nezz oszinten magadra.

Lehet pont most hogy minden megvan amit szerettel volna ellep a celtalansag es az uresseg.

Keress szakembert

2016. jún. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Cél az van bőven nem erről van szó.

Tavaly decemberben tették fel addig semmi ilyesmi nem volt.

Mindenen aggódom.Ha a gyerekek betegek már teljesen kiborulok hogy mi lesz.

Ugyan ez van ha rólam van szó.

Ahogy visszagondoltam minden egybe vág.

A hormonok sok mindenre képesek.

2016. jún. 5. 20:47
 7/16 anonim ***** válasza:

Egy hormonos spiral hormaonjai helyileg hatnak tehat csak a mehedben

Egy 5 evig hato spiralbol annyi hormon szabadul ki mint egy het gyogyszerbol tehat nagyon keves.

2016. jún. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

A mellem is nagyon szokott fájni időnként.

Ha csak helyileg hat akkor hogy fájhat?

2016. jún. 5. 21:53
 9/16 anonim ***** válasza:
Hú ez borzasztóan hangzik ez a hirmontartalmu spirál.nincs más mód a védekezésre esetleg?
2016. jún. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nekem Mirenam volt es hiaba helyileg hat, de ugyanugy bekerulnek a hormonok a szervezetbe nap, mint nap es erre nem mindenki reagal jol. Sajnos nalam is sok mellekhhatasa volt abban a harom evben, amig fent volt. En is probaltam jo sokaig masra fogni (ezert is volt meg 3 evig), vegul leszedettem es csodak csodajara minden bajom 1-2 honapon belul megszunt.

En depis kifejezetten nem voltam, de a libidom megszunt, egyaltalan nem kivantam a szexet, fizikailag sem birtam, annyira szaraz voltam. A sikosito sem segitett sokat, konkretan fajt.

A borom tonkrement, egyreszt pattanasaim lettek, masreszt viszont szaraz volt a borom, annyira, hogy allandoan hamlott. De ami a legzavarobb volt, hogy napallergiam lett, minden nyaron az egesz felsotestemen kiutesek voltak, amik nagyon konnyen begyulladtak es honapok alatt gyogyultak meg teljesen.

Nagyon gyakran volt fejfajasom is, ami amugy nem jellemzo.

Egyebkent en ugy emlekszem, hogy a hangulatingarozas, depresszio is szerepelt a lehetseges mellekhatasok kozott a leirasban, amit anno kaptam.

2016. jún. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!