Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem lehetséges a terhesség...

Nem lehetséges a terhesség óvsz. +megszak. Mellett, ugye?

Figyelt kérdés
A múlt hónapban x2 voltunk együtt a párommal,pont úgy,mint ahogy az előtte lévő évebn mindig.(Durex Extra Safe+megszakítás és ellenőrzés vízzel) Minden rendben,nem szakadt semmi. A 2 aktus között volt félidős barna folyásom(mindig van,innen tudom hany naora jön,akkor 17-23felido,20 a fele,40re megjött.),és nőgyógyásznál is voltam. Megjött napra pontosan és elkezdtem szedni a foggátlót. 15 napja szedem, az első héten hányingerem volt gyomorfájással,az elmúlt,most fáj a mellem és alul a hasam is görcsöl meg rossz érzést nyújt. Nem lehetséges hogy terhes legyek,ugye? Kicsit félek a tünetek miatt,meg annyi mindent olvasni hogy megfelelő véd.mellett is baba lett. Köszi előre is! 19L

2016. márc. 28. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
23%

Aki ennyire retteg attól, hogy terhes lesz, az minek szexel?!

Az ilyenektől mint te, agybajt tudok kapni..

2016. márc. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elnézést hogy kíváncsi vagyok a tapasztalatokra és véleményekre,hiszen nem erre való az egész oldal!
2016. márc. 28. 23:16
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Na én ezért nem szexelek, mert én ugyanezt csinálnám:D Amúgy szerintem nem lehetsz terhes, csak a fogamzásgátló felbolygatta kicsit a tested:)
2016. márc. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt még megemlíteném hogy 1,5 év alatt most idegeskedem emiatt először..
2016. márc. 28. 23:29
 5/7 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló hormonokat tartalmaz, sokmindent okozhatnak, a tüneteid ettől vannak valószínűleg.
2016. márc. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem. De ha jól értem, amit írtál, akkor az utolsó együttléted óta már volt menstruációd és legalább 15 nap eltelt. Ha nagyon aggódsz, vegyél bármilyen terhestesztet, és csinálx meg. Teljesen felesleges, de legalább megnyugtat majd.


Ezek a gyógyszer mellékhatásai lesznek nálad. Ha következő hónapban is jelentkeznek, beszélj az orvosoddal, lehet, váltanod kell. De valószínűleg majd megszokod.

2016. márc. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. márc. 29. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!