Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe lehet így esni?

Teherbe lehet így esni?

Figyelt kérdés

A ciklus. hu szerint május 26-án volt ovulációm.És 31-én együtt voltam a párommal,a terhesség esélye ilyenkor alacsony.A menstruációm általában pontos, +/- 1 nap.

Szerintetek így teherbe lehet esni?


2016. jún. 5. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Ha szexeltel akkor mar alapbol van ra esely, hogy terhes legyel.

En elvileg egy 99%-os fogamzasgatlo mellett estem teherbe, de az, hogy a 4 honapos lanyom itt szuszog, az belelokott engem abba az 1%-ba :D ugyhogy minden lehet, kiveve ha szuz vagy.

Bar a keresztenyek hisznek a szuz mariavan, ugyhogy az is lehetseges par millio ember szerint

2016. jún. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kozelsem bizti, hogy neked akkor van ovulaciod. Nekem nem 15.napon van ahogy allitolag az atlagnak. (Nem hallottam eddig sok ilyet) hanem 21.napon...
2016. jún. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bármelyik napon teherbe lehet esni. Alacsony vagy sem az esély, valamekkora mindig van. S hogy kinek mikor nagy, az is változó, a test nagy trükkökre képes, nem lehet kiszámítani.
2016. jún. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, de a középidőtől távolodva csökken az elméleti esélye, ha 4 nappal később volt az ovulációd, akkor pont sikerrel járhattatok. Én egyébként inkább a méhnyaknyákot szoktam figyelni, mert az nálam legalábbis, egyértelműen látszik a wc papíron, fényes, nyúlós folyás, ilyenkor szerintem sokkal biztosabb az ovuláció közeledte, mint a ciklus.hu alapján, bár ma pl. nekem is 6.-ára jelezte a ciklus.hu és ma reggelre jelent meg a váladék is.
2016. jún. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!