Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vitamin hiányos vagyok akkor...

Vitamin hiányos vagyok akkor ezért nem sikerült teherbe esni?

Figyelt kérdés

Két éve nem eszek húst pár havonta pár falat és ennyi. Volt egy vérvételem amire azt mondta az orvos hogy épp hogy határ eset a B 12 vitamin.e miatt nem sikerült még a baba?

Azt még hozzá tenném hogy mindig vékony a méh nyálkahártyám a ciklus bár melyik napján voltam ultrahangon.


2016. jún. 3. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Nemsokára ugranak a nagy "vega ellenesek",úgyhogy gyorsan tisztáznám,vegetáriánusként is lehetsz egészséges és szülhetsz gyereket,viszont nagyon fontos arra odafigyelni,hogy miből mennyit viszel be a szervezetedbe.

Ha ez nem megy,akkor valóban kialakulhat egy hiányos állapot(ami húsevőknél is lehet,mert van különbség a minőségi és a mennyiségi táplálkozás között.),de nálad ha jól értem egyáltalán nem durva csak egy kis b vitamin hiány,amit könnyen lehet pótolni.

Ez még nem befolyásolja a teherbeesést.

A vékony méhnyálkahártya viszont nehezítheti,így arra kéne koncentrálni.

2016. jún. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, vitamin hiányt könnyű pótolni, sok féle multivitamin terhes vitamin és egyéb vitamin kapható :)

Vékony méhnyálkahártyára pedig nagyon javasolt az E vitamin. Ismerősömnek is sokat segített. Nőgyógyászok többsége is ezt szokta javasolni.


Ha nincs más gondod (ciszta, pajzsmirigy gond, IR, vagy akármi) akkor sikerülni fog a baba :)


Illetve amit valamiért nem reklámoznak, D vitamin!!! az ami még nagyon fontos. (7éve próbálkozunk, így már sok mindent tudok mi az ami akadály lehet)


Szóval hajrá egy kis vitamin pluszba és gyorsan lesz babóca :)


Drukkolok és küldöm a gólyákat :)

2016. jún. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!