Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek létezik, hogy egy...

Szerintetek létezik, hogy egy bizonyos terhességi hét után negatív lesz már a hcg teszt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Valahol hallottam, hogy KB.12 hét után már halványodik a terhességi tesztje egy várandós nőnek,sőt lehet akár teljesen negatív is.

Ez szerintetek igaz?

(pusztán kíváncsi vagyok, nagyon elgondolkodtatott ez a dolog.)


2016. jún. 6. 07:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem,még szülés/vetélés utàn is pozitìv egy darabig.

A mennyisége csökken valóban,de a teszt szempontjàból mindegy,hogy 150.000 egység vagy 5000egység a hcg koncentràciója a vérben,lévén 10 vagy 25 egységtől mutatja ki a teszt.

2016. jún. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. jún. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem! Én itt egy hasonló kérdés miatt 18 hetes terhesen megcsináltam egy tesztet és bizony pozitív lett 😊.
2016. jún. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem! Viszont egy idő után felesleges a tesztek erősségét nézegetni! Több kémiai terhesség miatt tesztelgettem a 6. hétig. Nem is tudom minek, mert 5 hetesen egyforma volt a 2 csék...képzelheted mennyire megilletődtem, amikor 6 hetesen csak középerős csíkot kaptam..Doki felhív, azt mondja, ha megvan még a reggeli pisim tegyek hozzá egy kis vizet és teszteljek vele újra és akkor megnyugszom....A csík ismét ugyanolyan erős lett. Közben a magyarázatot is megkaptam: ezek a tesztek egy bizonyos hormonszintre vannak kalibrálva, nekem ekkor már olyan magas volt,hogy megkavarta a tesztet. Hivatalosan ezért mondják, hogy az otthoni teszt nem alkalmas a szintmérésére. Most kipróbáltam, mert volt még egy tesztem,jelentem full pozitív :)

24 hkm

2016. jún. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!