Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik hogy bizonyos férfi...

Létezik hogy bizonyos férfi és nő együtt szupertermékenyek legyenek?

Figyelt kérdés

Nekünk első együttlétre összejött a baba...vajon csak kémia hogy kinek milyen hamar jön össze?

Illetve számít a párosítás?


2010. júl. 23. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk 3-szór jött össze elsőre a férjemmel.

Sajnos első elhalt terhesség, utána rögtön összejött megint. Meg is született a fiúnk.

Utána ahogy akartuk megint egyből összejött. Ekkor elvetéltem :-(

2010. júl. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
anyukámék 13 testvérek :))))))
2010. júl. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy kicsit fura kérdés.


Sok minden számít. Pl ha egy nönek tök pontos a periodusa a faszinak meg normál a spermája akkor igen nagy a valószínüeg hogy elsö együttlétre teherbe esik.

Szeinted a sok becsúszott baba hogy készül? Van aki még gyógyszer mellett is terhes lesz és van aki az elfolyástól.


Tuti férfi tette fel ezt a kérdést, az én párom is örült mint majom a farkának hogy ö milyen ügyes hogy teherbe tudott ejteni. Igaz akartuk a babát, de mindig mondja hogy ö milyen fasza legény.

2010. júl. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is szuperhatalmam van, mert elsőre összejöttem!
2010. júl. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha úgy vesszük, nekünk is abszolút "első" együttlétre jött össze. "Első" alatt azt értem, hogy eddig tablettával védekeztünk, majd óvszerrel, és mikor először nem használtunk semmit, akkor össze is jött a baba. Tudom, hogy elsőre jött össze, mert közel-távol nem volt másik alkalom egyébb tényezők miatt. (max 3 hét és kézben tarthatom az "eredményt"):D
2010. júl. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nő vagyok:-)

És csak azért kérdezem mert mi a párommal csak úgy együtt voltunk egyszer védekezés nélkül,nem bántuk volna a babát de nem is akartuk.

És most 4 hónapos...

Van aki évekig próbálkozik...lehet hogy számít a nő és a férfi kémiája??

2010. júl. 23. 14:07
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszed el, de én is ezen gondolkodtam valamelyik nap! :D


Én kétszer lettem terhes az évek alatt, mindkétszer másik "nagy szerelmemtől" (érdekes, hogy az ember mindig biztos a dolgában, aztán mégse úgy sikerül), mindkétszer elvetéltem. Ja, és akartuk, tehát nem védekeztünk.

Aztán terhes lettem a páromtól úgy, hogy csak megszakítással "védekeztünk", és elsőre összejött a baba. Meg is maradt, nem vetéltem el. Most megint úgy csináltuk, és megint terhes vagyok, a rizikós 12 héten már átestünk. Eddig nincs baj.

Szóval emiatt én is azon gondolkodtam, hogy úgy látszik, testileg (biológiailag) ennyire összeillünk(?). Lehet, hogy van ilyen.

2010. júl. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én 6-szor lettem terhes elsőre (vagyis kétszer ebből másodikra), de sajnos ebből 3 sikertelen lett, és a terhességek már annál bonyolultabbak voltak.
2010. júl. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Istenem de irigyellek....

Mi 8 hónapja próbálkozuk eredménytelenül....lelkileg nagyon megterhelő:( De igyekszem nem ezen agyalni állandóan.

Nem tudom hogy kémia e én szerencsének hívom a ti eseteteket:):)

Sok boldogságot

2010. júl. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Már jó régen volt "beszédtéma" a kérdés, de nálunk is elsőre összejött a baba, aztán szülés után még meg sem jött a vérzésem (mármint a rendes), és már terhes is voltam, tehát az első petesejtem egyből tudta a dolgát! :D

16 hónap van a kettő gyerek között. Most tervezzük a 3.-at, beszélgetünk, hogy mikor álljunk neki a "gyártásnak", de tuti ez is elsőre összejön, mert szerintünk olyanok vagyunk, mint a nyulak! :D

2013. júl. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!