Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki az 5-7. DPO-n?

Van valaki az 5-7. DPO-n?

Figyelt kérdés
Drukkoljunk együtt, beszéljük meg a tapasztalatokat! :)

2016. jún. 6. 15:49
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Szia. En a 8.dpon vagyok. Ejjel nagy fajdalmam volt a petefeszkemnel. Ma reggel barnaztam. Egyenlore ennyi. Nalad mizu?
2016. jún. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Szia! :)

Én ma vagyok az 5-6. DPO-n. Nem tudom pontosan, mert 3 program is 1 nappal későbbre húzta be, mint ahogyan én azt éreztem. De szerintem 6.-on vagyok. Elég korán volt ovum (11. ciklusnap). Ma volt 1x-2x, hogy elég erősen bele szúrt a hasamba baloldalt. Fel is szisszentem. Nem szokott ilyen lenni. 15 napos luteális fázissal számolva jövő keddre nem várom.

2016. jún. 6. 15:54
 3/33 A kérdező kommentje:
Te mikorra nem várod? Vezeted a hődet?
2016. jún. 6. 15:57
 4/33 anonim ***** válasza:
Nekem 24 naposak a ciklusaim. 13.nap volt ovum. Ma vagyok a 21.ciklusnapon. Kivancsi leszek mi lesz.
2016. jún. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Igen vezetem a hőm.
2016. jún. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Hú, akkor te már finishben vagy! :) Drukkolok! Nekem addig még legalább 1 hetem van.
2016. jún. 6. 16:00
 7/33 A kérdező kommentje:
Mióta próbálkoztok? Mi már kicsit több, mint 1 éve, de ez az 1. hőmérőzős hónapom. Nem mindig volt peteérésem. Most szedem a Premenst.
2016. jún. 6. 16:02
 8/33 anonim ***** válasza:
3 eve varjuk lassan a babat. De e doki meg csak most kuldott el kivizsgalasokra. De most bizem ebben a honapban. Hatha. Elvileg progreszteron hianyos vagyok annyit mondott a doki. Meglatjuk. Volt mar 3 vetelesem. ....
2016. jún. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Sajnálom. :( Én még sosem jutottam el a terhességig. Voltam decemberben 3. és 21. napi vérvételen. Azt mondták a normál érték felső határát súrolja a prolactinom. És kétszerese az FSH-nak. 1 az 1hez kellene, hogy legyen az arány. Így nekem abban a hónapban nem/sem volt peteérésem. Most viszont egymást követő 2 hónapban is volt, így én is nagyon reménykedem. :)

Ha sikerrel jársz, akkor egyből bejelentkezel progi pótlásra?

2016. jún. 6. 16:28
 10/33 anonim ***** válasza:
Hát azt mondta az orvos amint pozitiv a teszt azonnal menjek a gyogyszerert. Nem adhatja ki csak akkor ha kezembe a teszttel megjelenek. Azonnal hcg vervetel ami 1 oran belul meg an es annak fejeben adja a gyogyszert.
2016. jún. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!