Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki az 5-7. DPO-n?

Van valaki az 5-7. DPO-n?

Figyelt kérdés
Drukkoljunk együtt, beszéljük meg a tapasztalatokat! :)

2016. jún. 6. 15:49
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Miből gondoltad, hogy nincs ped?
2016. jún. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

sziasztok, én ma vagyok a 9. dpon, nekem még csak ma jelentkezett az alhasamban amolyan görcsös fájdalom, ilyen hamar nem szokott, max 2-3 nappal előtte, amikor már tudom h. tuti megfog jönni, és egész nap érztem. A ciklusaim pontosak, teát nem fog előbb megjönni. hátha beágyazodás :-)

"V" vagyok

2016. jún. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

Onnan sejtettem hogy nincs, hogy elmaradt pár hónapra a tojásfehérje nyák és a középidős görcs. Valamint szabálytalan lett a ciklusom, 25-31 nap között. Előtte meg órát lehetett hozzá állítani.

Ma vagyok a 12. DPO-n és esett a hőm 3 tizedet. A cl fölött van még, de szerintem ez azt jelzi, hogy megjön. Mondjuk ma nem aludtam 6 órát, de szerintem ez a 3 tized elég egyértelmű zuhanás 3 nappal nem várt előtt.

Azért még reménykedem kicsit, hátha felmegy... Lányok nagyon drukkolok nektek!

2016. jún. 12. 06:34
 24/33 anonim ***** válasza:
O sajnálom :( nekem most kicsit megy a hasam, de ez szokott lenni, mielőtt megjon. Meg valahogy a 6. Erzekem azt mondja, hogy most nem jött össze. De ugye nekem a peteereshez nézve pár napot késhet is, úgyhogy nem igazán tudom, hogy mire számítsak. Talán jobb lenne ha meg is jönne ma és tudnám, hogy a ciklusom rendben van. Azon gondolkodtam, hogy mivel van rajtam 6-8 kiló felesleg, elkezdtem dieatazni, és lehet amiatt tolódott el a peteeresem? Csak úgy vagyok vele, hogy jobb lenne úgy kezdeni a terhességet, hogy az ideális sulyomon vagyok, meg végig ügyelni, hogy mit eszem mert a családban a nők túl sokat hiztak a terhesség alatt, gondolom ez valamennyire alkati is.
2016. jún. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 Agneska87 ***** válasza:
Nekem megjött,kicsit hamarabb is. Igaz minden egyéb tünet nélkül, ami fura. Kitartást nektek, drukkolok a babákhoz!
2016. jún. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Ne bankodj, majd a következő hónapban :) nekem meg nem jött meg, de az nem mervado sajnos.
2016. jún. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Sajnálom Ágneska! :( Nekem még nem jött meg. Szerdára nem várom. Kitartás csajok!
2016. jún. 13. 19:18
 28/33 anonim ***** válasza:
Nálam sincs még semmi :) Hajráhajrá!
2016. jún. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Sajnos a hőm elkezdett lejebb menni, most már 36,6. tegnap előtt 36,8 volt, tegnap 36,7, igy mára 36,6. Szoval várhatom az új hónapot De a többieknek megy a drukk.

"V"

2016. jún. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Elso vagyok. Nekem megjott rendesen de mensi alatt pem lett. Nagyon meglepodtem. Majd kiderul most mi van.

[link]

Itt a gorbem. El vagyok keseredve mert 28.hinapja varjuk a golyat. 3 vetelesen vagyok tul.

2016. jún. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!