Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A tegnapi teszt ma pozitivat...

A tegnapi teszt ma pozitivat mutat. Reménykedhetek?

Figyelt kérdés
Tegnap délután csináltam, vártam 5 percet, de negativat mutatott. Betettem a taskamba h majd otthon kidobom, délelőtt eszembe jutott, de mielőtt kidobtam volna, rá lestem. Lehet nem kellett volna, de elkezdtem reménykedni. Vkinek hasonló sztori hogy alakult? Tennék képet is, csak nem tudom hogyan kell. Köszi a válaszokat
2016. jún. 7. 18:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
Időn túl nem ér.
2016. jún. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%

Idon tul is er! :)

Noveremnek volt negativ. Masnap reggelre lett 2csikos. Es 17hetes babas most! 😊

2016. jún. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
25%
Kepfeltoltes.hu -n tudsz feltölteni képet. Egyébként ismételd meg a tesztet néhány nap múlva. Én a Rossmanos Facelle tesztet ajánlom az egyik legmegbízhatóbb teszt. :) Drukkolok 9+4 hkm
2016. jún. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%
Az is ér.Nekem is volt időn túl,orvos azt mondta az is terhességet jelez csak nekem valószínű kémiai terhesség volt mert utána mindegyik teszt negatív lett.(bár még nem jött meg).2 nap múlva tesztelj megint ha erősödik az jó jel!Halk gratula! :)
2016. jún. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Fiamnál 2 teszt is negtiv lett nemvárt után másfél héttel - aznap és másnap is. Pár nap múlva dokinál kiderült h 6 hetes terhes vagyok. Most nem tudom ez mi, de orvoshoz menni még korán lenne.
2016. jún. 7. 18:53
 6/16 A kérdező kommentje:
Holnap tesztelek újra. Vagy az még korán van?
2016. jún. 7. 19:04
 7/16 anonim ***** válasza:
52%
Legalább két napot várj, mert elvileg a hcg kétnaponta duplázódik. Drukkolok. Én is épp a két csíkra várakozom.
2016. jún. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Te mikor tesztelsz? Majd ird meg h mi lett ☺
2016. jún. 7. 19:20
 9/16 anonim ***** válasza:

Nyilván ez nem zárja ki a terhességet, de nem értékelhető. Csak és kizárólag azt a tesztet lehet értékelni pozitívnak, ami időn belül jött ki annak.

Ilyenkor célszerű pár nap múlva csinálni egy másikat.

2016. jún. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
nekem másnapra a pozitiv teszt negativ lett. :D
2016. jún. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!