Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti hogyan számoljátok ki,...

Ti hogyan számoljátok ki, hogy pé előtt hány nappal fogant a baba?

Figyelt kérdés
pl. ha este volt az együttlét és rá két nappal a pé, akkor az 3 nappal előtte? Bocs ha buta a kérdésem.
2016. jún. 7. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Ezt nem lehet kiszámolni, illúziót kerget, aki azt hiszi, tudja mikor fogant a babája. A baba akkor fogan, amikor egyesül a petesejt és a spermium, de ez ahogy mondod, több nappal az aktus után is lehet.
2016. jún. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
ez így butaság, csak peteéréskor tud megfoganni a baba, se előtte, se utána :)
2016. jún. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lányom tudom mikor készült,mert nem tervezett volt. Tesónál nem tudom,jelenlegi párommal éltünk nemi életet rendesen.
2016. jún. 8. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

Nekem ez a negyedik terhessegem es az elso haromnal fogalmam sincs, hogy melyik egyuttlet volt a sikeres. Alapvetoen nagyon aktivak vagyunk, szinte napi szinten egyutt vagyunk.

Most viszont az is szinte csoda, hogy teherbeestem, kulso korulmenyek miatt igen gyatra volt a szexualis eletunk, a peteeres kornyeken egyetlen alkalommal voltunk egyutt, az is olyan "semmilyen" volt. Szoval erre azert emlekszem, mert nem volt mas lehetoseg. :)

Nem hiszem, hogy van lenyege a dolognak egyebkent.

2016. jún. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kell így meghatározni, kiszámolni. Senki sem tudhatja pontosan, hogy mikor talál egymásra a 2 sejt...
2016. jún. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És egyébként sem peteéréskor, hanem OVULÁCIÓ után foganhat meg a baba. A kettő nem ugyanaz!
2016. jún. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!