Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menses elott 1-2 nappal es 1...

Menses elott 1-2 nappal es 1 hettel. Voltam. EgYutt parommal Semelyik nem peteeres napjan volt. Mar 8 napja kesiknde semkintunet. Jart valaki igy h mensi elott esett teherbe?

Figyelt kérdés
Ha mensi elotti napba tortent akkor most mar kene erezni vvalamit? 8 nap telt.el...de ugy tudom meg a teszt nem.mutatja ki.Ha a z az.elotti bol akkor.mar kene viszont meg varok.hetvegeig h tuti legyen.Semmi.tunetem.

2016. ápr. 26. 06:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Szinte bármikor teherbe lehet esni. Tesztelj. Ha semmi, ismételd meg 1-2 hét múlva.
2016. ápr. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Ha 1 héttel menzesz előtt esnél teherbe, azt most jó eséllyel kimutatná a teszt. A 1-2 nappal a menzesz előtt, azt még most nem. Csinálj egy tesztet, ha negatív akkor mondjuk vasárnap ismételd meg.
2016. ápr. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem, előző menszeszed előtt voltál együtt a pároddal és a mostani késik? Vagy a mostani várt napja előtt egy két nappal?
2016. ápr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!