Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segitenétek? Mit tegyek hogy...

Segitenétek? Mit tegyek hogy sikerüljön teherbe esni? és a rosszullétek mitöl lehetnek ha sajnos mindig negativ a teszt? Viszont kb 2 hete érzem furán magam az lehet esély arra hogy jön a baba?

Figyelt kérdés
a párommal nagyon szeretnénk babát de az az igazság,hogy 5 hónapja probálkozunk és semmi...viszont mult héten volt menstruációm és 3 napig tartott eleinte rozsaszin volt aztán erősebb piros a végén barna csináltam tesztet negativ lett :( szédülések vannak illatokat érzek hajnalba rosszul vagyok és napok óta rossz a gyomrom ?? mitöl lehet ez ?

2016. jún. 8. 13:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet simán valami betegség...

5hónap még nem sok ne görcaölj rá!

2016. jún. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól van minden, hogy rágörcsöltél a babatémára. Öt hónap után még korai belezakkanni és tüneteket hallucinálni. Lazíts! Ovu körül legyetek együtt kétnaponta de ne a babagyártáson járjon közben az eszed. Elkezdhetsz vezetni hőgörbét is, az sokat elárul a ciklusodról.
2016. jún. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló cipőben jártam, én simán beképzeltem a tüneteket sztem. Másfél évig nem lettem babás. A korábban napra pontos menzeszem elkezdett csúszkálni, ha teszteltem persze mindig negatív volt, és utána meg is jött mindig. Amikor nagyon enyhe vérzésem volt, akkor is negatív volt. Közben volt émelygés, mellfájdalom, hasfeszülés. Mindig valami más, ezért mindig azt hittem, hogy na most. Szóval ha nagyon várod, akkor simán történhetnek ilyenek.
2016. jún. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Már tudat alatt beképzeled a tüneteket. Próbálj nem rá görcsölni, 5hónap nem vészes, nekünk 11hónap alatt jött össze. Türelem, tereld el a gondolataid valamivel.
2016. jún. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az agy sok mindenre képes, ha nagyon akarsz valamit...


Én valóban terhes voltam (tervezetten), és semmi tünetem nem volt. Se rosszullét, se hányinger, se kívánósság, se szagérzékenység.

Szóval a tipikus tüneteket nem biztos, hogy a terhesség okozza...

2016. jún. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) csak annyira szeretnék már én is babát hogy csak az jár az eszemben és mindig csalodok mikor negativ a teszt :(
2016. jún. 8. 14:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok, tudom miz árzel nekünk 2,5 év volt mire bekopogtatott de hidd el ha ennyire rágörcaölsz csak kitolsz magaddal és a pároddal. És akkor ott van még a terhesség, arra is rá fogsz parázni? Az hogy pozitív lesz a teszted csak még kezdet.....
2016. jún. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát veszek majd ovulációs tesztet és probálok nem rá görcsölni!! Csak ugye most fura volt az h nem ugyan olyan volt a menszeszem es csak 3 napig tartott!! A szüleimet nem olyan régen hunytak el közre játszhat?
2016. jún. 8. 19:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen. Stressz hatására is kitolodhat a menzeszed és meg hozzá jon az is hogy nagyon akarsz babát. En is jártam így nem egyszer,hogy annyira akartam hogy már minden felé tünetek volt csak a részt volt mindig negatív. Aztán amikor már úgy voltam vele, hogy majd jon amikor kell és nem gorcsoltem rajta babas is lettem.
2016. jún. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy segitettetek :) irok ha bármi segitségre lenne szükségem vagy ha minden össze jön :)
2016. jún. 8. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!