Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 clostys hónap után most a...

2 clostys hónap után most a hónapban nem fogom szedni. Szerintetek van rá esély hogy a hónapba is lesz peteérésem? Sajnos gyógyszer nélkül nincs. Vagyis elindul de nem nő meg akkorára, hogy meg is repedjen.

Figyelt kérdés
2016. ápr. 25. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nincs peteérésed. Az alapbetegséged mióta kezelik?
2016. ápr. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1 éve pcos+ir november óta a pmet is. :(
2016. ápr. 25. 11:49
 3/4 anonim ***** válasza:
És a fenti bajaid vannak kezelve? Gyógyszer + szigorú diéta + sport/mozgás?? Mert enélkül hiába várod a csodát, sajnos nem fog jönni. Általában a fenti dolgokat betartó nőknél normális ciklus és peteérés is van, spontán teherbeesés lehetséges stimulálás nélkül is. Én pcos+IR mellett háromszor is terhes lettem, és szültem, szóval nem lehetetlen, bár én tartottam is magam a 4 pillérhez. Ha még nem történt meg, keress fel egy endokrinológust, lehetőleg olyat, aki komolyan is veszi ezeket a dolgokat!!
2016. ápr. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nyilván oka volt amiért az orvos gyógyszert adott.... Nem a problémáimra irányult a kérdésem, hanem hogy a clostilbegyt szedése nélkül lehet e peteérésem így gyógyszer után. tapasztalatokra lettem volna kíváncsi.

neked gratulálok a 3 gyerekhez.

2016. ápr. 25. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!