Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az hogy egy ciklus hanyadik...

Az hogy egy ciklus hanyadik napján vagyok hogy kell számolni? Mi az a dpo?

Figyelt kérdés

A mensim első napja a ciklusom első napja is? Befolyásolja a számolást ha nekem nem 28 naponta jön meg hanem 32-34?

A ciklus.hu, vagy a naptáramm app mennyire megbízható?

Köszönöm


2016. jún. 8. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mensi elsőnapja az elsőnap és így tovább, miért befolyásolná? Ciklusnapokat addig számolunk amíg meg nem jön a következő havi.
2016. jún. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Dpo = Days Past Ovulation (ovuláció óta eltelt napok)

Igen, a mensi 1. napja egyben a ciklus 1. napja is. És a számolást nem befolyásolja, hogy hány naposak a ciklusaid.

Én a fertilityfriend.com-ot használom. Véleményem szerint jobb, mint a ciklus.hu.

2016. jún. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És ha barnázással kezdődik az az első nap vagy mikor már "rendes"vérzés van?
2016. jún. 8. 15:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha már rendes piros színű vér jelentkezik, az számít 1. napnak.
2016. jún. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A ciklus első napja a menzi első napja. Onnan kell számolni. A Dpo meg az ovuláció utáni napok pl ha 7.-én volt ovud akkor most az 1. Dpon vagy mert 1 nap telt el az ovuláció óta ;)
2016. jún. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Orvosom azt mondta, ha este 6utan jon meg akkor masnap.van az elso nap.:)

Tobbit leirtâk.:)

2016. jún. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!