Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy is kell számolni? Szóval...

Hogy is kell számolni? Szóval a ciklus első napja, mikor észlelek már vérzést, bármilyen kicsit is? Ha igen akkor én el voltam tályolva mert 1-nek a következő napot számoltam és onnan a ciklus napokat.

Figyelt kérdés
így 28 napra jöttek ki a ciklusidők. Akkor most 29 naposak, ha az elsőt idáig nem számoltam bele? Bocsi, de nekem az előbbi volt evidens! nem is tudom mért....

#ciklusidő #napok számítása
2014. aug. 11. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Első nap, amikor piros vért látsz. Barna pötty nem számít.
2014. aug. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Így van ahogy az első mondja.

Amikor piros vér van az az első nap.

2014. aug. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ! lenne még kérdésem. Ha a ms. első napja az 1, akkor a köv. ms. első napja a 28(vagy kinek mennyi) vagy 1?

pl. ha jún. 27-én kezdődött, akkor az egy. És júl. 25-én kezdődött a következő, akkor az is egy? és a jún. 27-től júl. 24-ig eltelt napok száma 28? jól gondolom?

2014. aug. 11. 11:22
 4/8 anonim ***** válasza:
igen. De miért is olyan fontos, hogy 28 vagy 29?
2014. aug. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves előző válaszoló! Babát szeretnénk. Ritkán vagyunk együtt a párommal (heti egyszer) ezért jó lenne tudni, hogy volt e esély abban a hónapban, vagy lesz e esély a következőben....
2014. aug. 11. 12:17
 6/8 anonim ***** válasza:
ok, de ebből hogyan tudod ezt meg?
2014. aug. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A legtöbb kalkulátor (ovulációs) mely a net-en van kéri az utolsó mensi első napját és a ciklus hosszát, esetleg, hogy hány napig tart a vérzés.... a kérdést azért nem ott azon a lapon teszem fel, mert itt hamarabbi választ remélek.

és így nem mindegy hogy 28 vagy 29-et írok.

2014. aug. 11. 12:33
 8/8 anonim ***** válasza:
42%
Márpedig teljesen mindegy, mert attól még nem tudjuk mikor ovulálsz. A kalkulátor nem tudja megmondani. Ovu után 10-15 nappal jön meg. Tehát ennyi erővel neked lehet mittomén a 17. meg a 13. nap is ovud.
2014. aug. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!