Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknel meg nem jon ossze a...

Akiknel meg nem jon ossze a baba hogy erzitek magatokat? Ugy erzem hogy kezdek megbolondulni hogy nekem meg nem jon ossze! Mind csak arra gondolok!

Figyelt kérdés

2016. jún. 8. 19:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Miota probalkoztok?
2016. jún. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én az első másfél évet elég jól viseltem. Tudzam hogy az egy év még zeljesen normális és bálunk női ágon stinte mindenkinek két év körül jött ösdzr...végül nekünk is 2,5 év után lett pozi a teszt, pont abban a hónapban mikor kiderült hogy hormonproblémám és pcom van...
2016. jún. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
hat tavaly 6 honapot , es most megint mar 5 honapja !
2016. jún. 8. 19:48
 4/15 A kérdező kommentje:
7 honapot nem probalkoztunk!
2016. jún. 8. 19:49
 5/15 A kérdező kommentje:
tavaly juniustol egesz decemberig nem probalkoztunk !!!
2016. jún. 8. 19:50
 6/15 anonim ***** válasza:
Meggondoltatok magatokat vagy miert?
2016. jún. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nem azert , csak munkat valtottam , es akkor nem volt alkalmas ,, most pedig mar igen , mert eltelt az 1 ev :D
2016. jún. 8. 20:39
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát elég nehezen bírom már ki vagyok, immáron három éve várunk és túl vagyunk a férjemmel ezen, azon,had ne soroljam. Már már úgy érzem sosem lesz babám!
2016. jún. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Lehet ez is olyan mint mikor keres valamit az ember otthon, ha rágörcsöl nem megy és amint abbahagyja hogy "jó, majd meglesz ha meglesz, addig nem foglalkozok vele" paff már meg is van.
2016. jún. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hidd el ez már nem a ne görcsölj, az már rég elmúlt, ja és könnyű mondani de be tartani ugye....hát minden esetre jól mondják a férfiak 'egy nő két dolgot tesz meg hogy legyen gyereke vagy ne legyen gyereke '
2016. jún. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!