Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már volt ovum, vagy majd csak...

Már volt ovum, vagy majd csak most lesz? (adatok lent)

Figyelt kérdés

12. ciklusnapon. hőm alap 36.5, ovuteszt nagyon halvány negatív.

13. ciklusnapon hőm leesett 36,3-ra, ovutesztem kicsit erősebb, de negatív

14. napon hőm 36,8 lett, ovutesztem erős de még nem annyira mint a kontrollcsík.

15. nap (ma), hő 36.9. még nem teszteltem.


Cikluson 28-31 napos.


Annyi, hogy tegnap meg ma úgy érzem, mintha fel lennék fázva, folyton pisilnem kell, így mondjuk a pisim se lehetett túl koncentrált.


pénteken, szombaton, hétfőn és szerdán voltunk együtt.



2016. jún. 9. 08:42
 1/2 anonim ***** válasza:

En aznap amikor majdnem pozitiv lett este is csinaltam es addigra tök pozitiv lett.:) lehet igy kellene nekedis. Egynap ket teszt pl.

En reggel szoktam es este.

Neha reggelre lesz pozitiv.

2016. jún. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

oké, sanszos, hogy erről a hónapról már lecsúsztam, de a következő hónapban így fogom, köszönöm.

Vajon volt már ovum, érdemes még 1-2 napig tesztelgetni? A hőm már lesett, és már megy fel.

2016. jún. 9. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!