Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha terhes tünetek vannak...

Ha terhes tünetek vannak akkor üár a tesztnek is kell mutatnia? Tehát ha negatív akkor nincs baba igaz?

Figyelt kérdés

Nem tudom mikor van peteérésem csak kb, a ciklus.hu alapján ami 3ára tette, de az utóbbi hónapban sokat csúszott. Szóval az lenne a kérdésem ja véletlenül előbb volt akkor lehetnek tüneteim, és ha vannak és azok akkor a teszt már kimutatja hiába vagyok 6dpon igaz?

Görcsöl a hasam menszi szerűen épp elég erősen hogy a kényelmetlen legyen, szúr feszül a mellem olyan telepakolt érzés nem folyamatosan de van amokor órákig egy kőnek érzem, komfort érzetem nulla, és émelygek .

Ha holnap reggel csinálok tesztet és negatív akkor megnyugodhatok hogy valami más igaz?


2016. jún. 9. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen korán még nem igazán szokott hányinger, émelygés lenni, a többi talán. Csinálj holnap reggel egy érzékeny tesztet pl. clearblue
2016. jún. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

pms tünetek is lehetnek.

Én hónapok óta így vagyok...sokat émelygek, hányingerem van,és mindjárt megjön érzésem napokkal előtte. pedig évekig nem volt ilyen tünetem :)

de a mensi megjön.


ja, és voltam terhes már...akkor jóval később jelentkeztek a terhestünetek.

2016. jún. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha volt mâr beágyazòdás, (kèsik a menzesz)' akkor van hCG , ha van hCG van tunet, ha van tunet, baba es hCG , akkor pozitiv lesz a teszt.:)
2016. jún. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Áá menses még nagyon sokára várható 14és 18 közé.

Csak még ilyenem soha nem volt , ennyire intenzíven ennyire korán pms tünet...de remélem tényleg csak valami hormon játék...

2016. jún. 9. 09:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Terhességi tünet max a késés napjától, de az is baromi ritka, inkább csak rá 1-2 hétre. Nekem minden menzeszem előtt 1-1,5 héttel kezdődtek a tünetek.
2016. jún. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!