Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napot késett. Csináltam egy...

5 napot késett. Csináltam egy gyors tesztet ami akár egynapos terhességet is kimutat, ez pozitív lett. Rá 2 napra megcsináltam még 1 et egy egyszerűt és az pedig nem mutatta ki a terhességet! Most mit tegyek? Próbálkozzak másik jó minőségű teszttel?

Figyelt kérdés
a terhesség alatt változik e a vizelet szine?mert nekem sötétedett.
2010. ápr. 12. 09:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az egyszerű tesztet akkor használtad, mikor még csak egy hete késett, szerintem ez a gond.

Próbálj ki egy újat, pl Gabrielt, az nekem sosem hazudott.

Drukkolok, de szerintem egyébként babát vársz:)

2010. ápr. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz terhes,a tesztek nem egyforma érzékenységűek.

Csinálj holnap reggel még egyet,egy jobb fajtát,pl Gabriel,One Step és kiderül,hogy van-e baba vagy nincs.

A vizeleted színe inkább azért sötét,mert nem iszol elég folyadékot.

Én 15 hetes terhes múltam,de világos szalmasárga a vizeletem.

2010. ápr. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ha pár napon belül nem jön meg, érdemes lenne felkeresni egy nőgyógyászt, ő biztosat mond.

de én olvastam valahol, hogy a teszt pozitív irányba nem téved, mert egy hormont mutat ki a vizeletből, szóval csak akkor lehet a teszt pozitív, ha benned van a hormon.

de a nőgyógyász a tuti!

2010. ápr. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok csajok!

Nagyon köszönöm ezt a gyors választ nektek és remélem hogy tényleg terhes vagyok.Ma 8.napja hogy késik de kb még várok a 12.napig és megpróbálkozom egy másik tesztel.Az ONE STEP tesztet használtam amikor pozitívat mutatott.

Köszi még egyszer sziasztok..

2010. ápr. 12. 09:37
 5/11 A kérdező kommentje:

Azt el is felejtettem mondani hogy a nőgyógyászom felírt nekem decemberben 1 peteérésre gyógyszert amit 3 hónapig szedtem 1 hónapig a szedés után megjött és most a második hónapban pedig nem! CLOSTYLBEGYT volt a neve a gyógyszernek. és 1 hónapja használok egy peteérés kimutatására alkalmas mikroszkópot a PG 53 -mat.szerinetm a kettő együttes hatása ami segített nekem.

köszi mindet csajok.

Sziasztok.......

2010. ápr. 12. 09:42
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
a closty remélem nekem is jó lesz!
2010. ápr. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem a Royal HCG a nemvárt napján + lett.Ezt a doki 1 hét múlva(5 hetesen) meg is erősítette.
2010. ápr. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok csajok!

Sajna nincs jó hírem 10.napra megjött.Először csak pecsételő volt felhívtam a nőgyógyászomat annyit mondott hogy előfordul és menjek a jövő héten vizsgálatra és akkor ultrahanggal többet tud mondni nekem.Remélem akkor meglátja hogy miért maradt ki.mivel amit csináltam teszteket 3 ból egy kimutatta a terhességet.

De ha elment akkor próbálkozunk újból NEM ADOM FEL!!!!!!!

Köszi mindent csajok. SZIASZTOK.......

2010. ápr. 14. 18:08
 9/11 anonim ***** válasza:
52%

Sajnálom!

Lehet, hogy nem tudott rendesen beágyazódni. Nekem a Clostilbegyt nagyon elvékonyította a méhnyálkahártyát, ezért esélyem sem volt.


Sok sikert kívánok a továbbiakban!

2010. ápr. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szius. kitartás, legkozelebb biztosan sikerulni fog, kivanom.amugy tapasztalatbol irom hogy nekem az egesz terhessegem alatt kifejezetten vilagos szinu volt a vizeletem, ha sotetebbre valt, akkor mindig mensi elott vagyok 1-2nappal.sok sikert
2010. ápr. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!