Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van eselyem...

Szerintetek van eselyem babara ha pee elött 3 nappal 1 nappal es aznap vtunk együtt a ferjemmel? 22-re nem varom.

Figyelt kérdés
2016. jún. 9. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van esély rá de ha már késik akkor csinálj tesztet reggeli vizeletből. Drukkolok
2016. jún. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Nem valoszinü h kibirom addig.Nem kizart h az elsö együttlettöl szamitott 14. Napon mar tesztelek.sajnos nagyon türelmetlen es kivancsi vagyok. ma nagyon fajt a jobb oldali petefeszkem.
2016. jún. 9. 22:39
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha megis bizonyosodtal errol h akkor volt, akkor igen. Jòkor voltatok egyutt.

Remelem sikerult, ird majd meg.

Facelle tesztet ajanlom NAGYON. Nekem keses elott ket nappal kimutatta a masodik csikot.:) rossmanban kaphato csak. Kb 600 -

2016. jún. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mindenkepppen megirom.Nagyon kivancsi vagyok.igaz 31 eves vagyok es ez a masodik honap h probalkozunk.van mar 3 gyerköcünk.egy fiu es 2 lany.a fiu az elsö hazassagombol van.nagyon fiut szeretnenk most hogy a ferjemnek is legyen sajat fia aki tovabb viszi a nevet.nem szeretnek ezen kivül több gyereket ezert szoritsatok hogy ha sikerül akkor fiu legyen.
2016. jún. 9. 23:31
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintetek mit jelenthet hogy azota görcsölget szurkalodik erzem a hasam?
2016. jún. 10. 09:22
 6/8 A kérdező kommentje:
22.este van es nem jött még meg de teszt negativ :( megjön erzes hol van hol nincs szaraz vagyok nincs vizes folyas ahogy szokott a mehszajat alig erem el epp csak ujbeggyel.van remeny meg?
2016. jún. 22. 22:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Drukkolok
2016. jún. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most csinaltam egy ovutesztet ami 2 csikos lett igaz nem egyforma erössegü a kontrollcsik erösebb.mire veljem?
2016. jún. 23. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!