Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mellből nyomásra váladék,...

Mellből nyomásra váladék, derékfájás, állandó szomjúság és álomkór, gyomorégés? Menses előtt 1 nappal voltunk együtt, tegnap reggeli teszt negatív.

Figyelt kérdés

Május 16-án voltunk együtt, rá egy napra meg is jött rendesen.


Május 29-én este észrevettem, hogy gombostűfejnyi, átlátszó sárgás-fehéres nedv jön a cicimből nyomásra, nem csak 1 ponton és mind a kettőből. Annyira meglepődtem, hogy meg is nyaltam ( jó-jó...tudom...:) ) és a kecskesajt ízéhez tudnám hasonlítani. Körülbelül azóta fáj a derekam is.


A mellem viszont csak most kezd fájdogálni.

Délelőtti gyomorégésem kb a hét közepétől van.


Ezután kezdődött napról-napra az álomkór és az ihatnék.


Utóbbiakat a melegnek tudtam be, a derékfájást a kemény helyen alvásnak, egyedül a mellfolyást nem tudtam mire vélni, (a gyomorégésnek nem tulajdonítottam különösebb gondot), ezért vettem tesztet, ami tegnap reggeli első pisiből negatív lett.


Tudom, hogy a nagykönyv szerint középidőben van peteérés, de hallottunk mindnyájan az ellentmondó tényekről és tapasztalatokról. Éppen ezért elsősorban azok véleményére és tapasztalataira lennék kíváncsi, akik ilyen vagy hasonló körülmények között fogantak.

Mikor és hogyan derült ki? Együttlét után hány nappal mutatta a teszt?


Írjon az is, aki érdemben hozzá tud fűzni valamit!

Köszi!



#szomjúság #váladék #menses előtt 1 nappal
2016. jún. 4. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Már ne is haragudj de a mellből jövő váladékkal én azonnal rohannék az orvoshoz,mert az rengeteg mindentől lehet,de a terhesség nincs közötte.(előtej persze létezik,de nem 5-6 hetes terhesen jelentkezik,hanem 35 hetesen)
2016. jún. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi!


(Mindenesetre érdekes, hogy másnál ez az első tünetek között szerepelt.)

2016. jún. 4. 19:57
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

Az előtej, amennyiben terhességről is van szó, az nem rögtön az elején van, tehát ez mindenképpen hormonális okra vezethető vissza.

Illetve ahol már ilyen intenzív terhességi tünetek vannak, ott a teszt is elvileg pár pozitív kellene, hogy legyen.

Szerintem inkább ez valamilyen hormonális dolog, amit meg ki kéne vizsgáltatni és kezelni kéne.

Amennyiben 16-án volt az együttlét és azóta nem volt olyan eset, amiből terhes lehetnél, és te tegnap teszteltél akkor már 18 nap eltelt, tehát már ki kellett volna mutatnia a tesztnek.

2016. jún. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%

Ez nem terhességre, hanem valami nagyon komoly hormonproblémára utal.

Ahogy írták, tej csoroghat szülés előtt egy-két héttel.

De terhesség elején, vagy terhesség nélkül is valamilyen nagyon komoly gondot jelez.

2016. jún. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Első gyerek lenne?

Csak mert nekem azóta hogy szoptattam, sosem múlt el teljesen a tej, évekkel szoptatás után is beszáradt tejkövek vannak, de nem jelentett gondot, most megint terhes vagyok, és közben is előfordul valóban.


Amúgy a prolaktin szinteddel lehet valami, de ha teherbe esel könnyedén, akkor nem gond.


A szomjúságérzet nekem is mindanégy terhességemnél az első jelek között volt, már a nem várt vérzés előtt, az álomkór később jött.


Ha tényleg furcsa időbenm volt a peteérésed, akkor lehet hogy ezek terhességi tünetek, viszont ha azok, akkor a tesztnek is pozitívnak kell lennie.


Én pl. az egyik gyerekemmel 6 nappal az esedékes menstruáció előtt irtó erős szagérzékenységem lett, amilyen csak terhesen szokott, ezért teszteltem is, és erős pozitív volt akkor már (vélhetően az a gyerek sem félidőben "keletkezett". :) )


Viszont azt is megtapasztaltam a negyedik gyerekkel, akire várnunk kellett viszonylag sokat, hogy az első hónapokban szabályosan tüneteket produkáltam, annyira akartam, szóval a szervezet meg is tud tréfálni ilyen dolgokkal.


Csinálj tesztet, és kiderül.

2016. jún. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hetesen volt előtejem, nagyon kevés, de nyomásra konkrétan látható volt. Átlátszó, vízszerű, és a doki is azt mondta, hogy ezt bizony a terhesség okozza. Első gyereknél is volt, igaz ott később vettem észre, kb 4 hónaposan, de nem 35 hetesen.
2016. jún. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"Az előtej akár már a terhesség első jelei között megjelenhet, van, aki már a 6.-7. terhességi héten találkozik vele. Nem kell tőle megijedni, teljesen normális jelenségről van szó, a hormonális változások okozzák. Az anyukák többségének a 2. harmad végén, illetve a 3. harmad során jelentkezik először. Néhány csepp tejről van csak szó általában, de nem ritka a nagyobb mennyiség sem. Gyakori, hogy csak a szülés előtti napokban jelennek meg az első cseppek (de ebből nem lehet következtetni a szülés várható időpontjára)."
2016. jún. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia :) Olvasod még kérdező? Szeretném megkérdezni lett terhesség ???
2017. szept. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!