Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciszta tud ilyen halvány...

Ciszta tud ilyen halvány terhességi tesztet produkálni? Megnéznétek?

Figyelt kérdés

[link]


Ez a reggeli tesztem. Ebből 4-et használtam a héten (ez a 4.). Eddíg csont negatív volt,sőt...még a fehér 2.vonal is virított tegnapelőtt.


Az előzmények: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


2016. jún. 10. 08:11
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:

[link]


Ez pedig egy one stepes szintén reggeli. Mondjuk ezen nagyon nagyon halvány a 2.csík ezért ha nem haragszotok szerkesztettem rajta. De ez a teszt nem is annyira fontos mert nagyon kell nézni hogy meglehessen látni a 2.vonalat viszont az elsőt nem.


Mondjuk képről biztos nem annyira látszik.


Időn belül jött ki,még a teszt sem száradt meg és már ott volt. Csak az a fránya ciszta ne lenne...

2016. jún. 10. 08:16
 2/31 A kérdező kommentje:

[link]


Száradás után.

Azthiszem eláztattam :(

Így már érvénytelen?

2016. jún. 10. 08:25
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Szia nem kell rögtön cisztára gondolni. Am késik már a menzid? Rossmanos Facelle tesztet ajánlom sokkal érzékenyebb mint az X-epil vagy a gyógyszertárban kapható Gabriel.
2016. jún. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Igen késik. Úgy 3 hete :/
2016. jún. 10. 08:27
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Jaj bocsi most néztem az előzményeket. Hát ha már ilyen régóta késik akkor már erősebbnek kéne lennie a teszteknek. De azért próbáld meg a Facelle tesztet
2016. jún. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Eddíg negatív volt mindíg. A dokim nem látott terhességet viszont volt egy olyan érzésem hogy lát babára utaló "nyomokat" csak nem mondja. Mondjuk nyálkahártya vastagságból gondolta. Passz.

Nagyon erőltette hogy ne szedjem be a gyógyszert még amit adott.


A késésen fölül azért mentem még el mert 1 hete szúrkál,feszül a hasam alja. Aztmondta nem tudja mitől van mert nem minden normálus odabent. A cisztákat leszámítva,ami szerinte nem okoz késést,annyira pici.

2016. jún. 10. 08:32
 7/31 A kérdező kommentje:
Javítok: tehát minden normális nálam odabent :)
2016. jún. 10. 08:33
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Én mobilról nézem, belenagyítottam a képbe, és sajnos, nem látok második csíkot. De ha te élőben látod, hiszek neked. Mennyi ideje késik? Esetleg visszamenni a dokihoz, és valahogy elérni, hogy vétből nézzenek hcgt? Nagyon ritka esetekben előfordul, hpgy a hcg nem választódik ki a vizeletbe, és emiatt negatív a terhességi teszt. Szerintem ciszta nem okoz pozitív terhességi tesztet.
2016. jún. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Én viszont nagyon jól látom és merem állítani hogy pozitív. Nekem sokkal halványabb csíkom volt az első babánál.


Ha most lett pozi a teszted,akkor innentől kell erősödnie. Kb 9-13 napja lehetett a peteérésed. Vezetsz hőt?


Kérdésre,a ciszta ilyet nem csinál szerintem,főleg ha az orvosod aztmondta hogy nem veszélyesek a cisztáid. 2 nap múlva tesztelj újra,ha erősödik akkor baba.

2016. jún. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

8#

[link]


Itt talán látszik.


Nem vezetek hőt :/

2016. jún. 10. 08:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!