Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a tesztemet? Ma...

Megnéznétek a tesztemet? Ma reggeli vizeletből csináltam, Ki ért a digitális clearblue-hoz? Van még egy tesztem az is halvány pozi lett 3 napja! Lent részletek.

Figyelt kérdés

Egyébként január 25.-én volt utoljára menzeszemelső napja, feb. 19 re (26 napos ciklusom van) kellett volna ( nem meg jönnie) nem is jött :) viszont 23-24. -én pecsételő vérzésem volt! Dokihoz nem mentem gondoltam megjött de azóta se semmi, viszont a tesztjeim halvány pozitívak csak, de nem tudom miért szerintetek? Rem. Nincs baj! Szerdán megyek dokihoz csak már megőrülök. Van már egy fiam

Nála is halvàny volt, de ettől erősebb így anno nem is csinàltam többet.

Köszi ha tud vki normális választ adni vagy a tapasztalatát leírni.???


[link]



2016. márc. 4. 18:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mióta "csak halványak" a tesztjeid?
2016. márc. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez negativ. Ket hetes kesesnel mar nagyon eros pozitivnak kellene lennie.
2016. márc. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ez nem digitalis, hanem a sima Clearblue.


Valami latszik rajta, de nagyon-nagyon halvany. Epp az elobb linkeltem egy masik valaszban ezt a kepet (ugyanolyan fajta teszt, mint a tied):

[link]


Ezt konkretan en a nem vart mensi ELOTT 4 nappal csinaltam es akkor lett ilyen.

4 nappal kesobb mar teljesen eros pozitiv volt.


Nekem is annyi kerdesem van, mint az elso valaszolonak: mikor lett eloszor halvany pozitiv teszted? Mennyi ido telt el azota? Semmit sem erosodtek?

2016. márc. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

22.én nagyon halvány pozi lett

1-én picit erősebb (romed)

4.-én ma meg ilyen lett a clearblueval

Nem hiszem h véletlen mind szellemcsíkos, de aztse értem mért nem erősödik a csík :(

Tünetem is van hányinger meg fejfájás a melleimet is érzem kicsit!

2016. márc. 4. 20:04
 5/14 anonim ***** válasza:

A 3-as vagyok.

En azt gondolom, hogy nagyon sok ido telt el az elso halvany teszted ota. Szerintem ennek mar nem ilyennek kellene ma lennie. De nyilvan megis tortenik valami, ha a mensid is elmaradt.

Biztatni nem tudlak, de azt sem mondom, hogy baj van. Allitolag van olyan, akinel nagyon lassan termelodik a hcg, de ez igen ritka.

Mindenkeppen menj orvoshoz.

2016. márc. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ohh, hát nem szeretnélek megijeszteni, de nálam ilyen volt a méhenkívüli :/ pecsételés és halvány pozi tesztek... Remélem, hogy nem lesz igazam, de ez nagyon gyanús.
2016. márc. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mindenképp megyek dokihoz! Majd megírom mi lett ebből! Addig reménykedünk :)) ja fehér krémes folyásom van de nem rengeteg nem is egy pötty, nekem ez nem szokott lenni. Max ovu környékén azt ennyi. 17.-e óta hol több hol kevesebb
2016. márc. 4. 20:37
 8/14 anonim ***** válasza:
Én 5 napig tesztelgettem, nem erősödött a csík, nem is maradt meg a baba. Nem megijeszteni akarlak, de bármi megtörténhet sajnos...:( Azért drukkolok!
2016. márc. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2016. márc. 5. 10:59
 10/14 anonim ***** válasza:
tavaly nyáron volt olyan hogy napokg néztem a teszteket különbözőeket és sajna nem erősödött avonal nem is értettem miért. az uh n meg bevérzett petezsákot láttak sajna az nem maradt mg, most meg minden nap erősebb vonal lett és most már leesik egyértelműen olyan mnt akontroll. remélem minden rendben lesz nálad
2016. márc. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!